Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Apollyon #141 üzenetére

    Szokták mondani, hogy minden példa rossz. De a felhozott nagyon is jó ebben a szituációban, mert ahogy párválasztásnál, úgy operációs rendszer használatnál is, ha nem sikerül elnyerni a másik fél tetszését, nem sikerül rávenni a fogyasztókat a használatára, akkor eleve a cseszheti kategória az egész... ;)

    Második nagy gondolatnál, még közhivatalok ok, de egyéb melóhely = xy cégek esetében a berögződött állapot és a támogatás hiánya miatt eleve egy szelet kiesik. Ahogy oktatásban is nem sok értelme van erővel másik megoldásokra átállni és kizárólag azt tanítani, ha kereslet oldalról a munkáltatók nem azt várják el, ők sem azt használják. Utóbbinak akkor lenne igazán létjogosultsága, ha részükről is megtörténne a nagy átállás. Amire viszont nem nagy esély van.

    Ugyanakkor, ez a kb mindenről csak azért is megmagyarázzuk a valós állapot ellenében az ellenkezőjét hozzáállás, nekem kevésbé szimpatikus. Már-már erőszakos. Nyilván jönne, hogy amiket munka, vagy egyéni igények alapján használok Windowson szoftvereket, azokat is mind kukázzam, reklamáljak a főnöknél, hogy szervezzen át a kedvemért mindent. Ami hardvereket néha direkt a szoftveres körítés miatt veszek meg, azokat is mind felejtsem el és inkább vegyek helyettük mást. Miért? Mert nekem ez jobb és kész, punktum. De, ha én (és mások) csak jobban tudom, hogy mire van szükségem, nekem mi a jó, akkor nem biztos, hogy előbbi "szentírást" tartom egyedüli opciónak... :U És ennek értelmében is max a multi-boot jöhet szóba hosszabb távon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák