Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Kvelstadt #2 üzenetére

    Nálam kívánságlistás és nem is várok többet csak azt, amit a Spiders szokott hozni a játékaiban, könnyed szórakozást mondhatni egy jó világgal.
    Szerintem attól, hogy erre rásütötték a soulslike jelzőt a harcrendszer miatt, azért még nem pont úgy kellene kezelni, mint a "nagyokat". (Akárcsak a GF-nél a low budget Witcher jelzőt, itt is el lehetne akár lőni a low budget souls-t, pedig ezek mást akartak akkor is és most is). Én bejelentéstől kezdve arra számítottam, hogy olyan lesz, mint a GF csak más harcrendszerrel és környezettel, plusz sokaknak pont ez lehetne szuper, hogy nem kap agyvérzést a harcoktól, mert alapból is könnyebb, mint egy souls. Pont húzó dolog lenne az átlag gamereknek.

    Amúgy a városok, pályaszakaszok GF-ben se voltak vészesek, pedig ott is eléggé hasonlóan épült fel első ránézésre, de mindig volt pár apróság. Inkább a nagy terület miatt tűnik kuszának, tizedjére már fejből lehetett tudni, hogy mi hol van, de előtte alaposan be kellett járni, akkor ez alapján itt se lehet másképp :) Ezért is volt érdemes a mellékküldetéseket csinálni, mert ha csak a sztorin akarunk végigrohanni megehette volna kb az embert a fene. De ez inkább pozitívum, ha már ilyen árakon mennek a játékok ne csak egy 10-15 órás végigrohanást akarjunk, ha amúgy szépen bejárva ez is ad majd 30-40 órát, mindent megismerve.

    Köszi a beszámolót, jó tudni a patch-ről is, marad is a listámon, aztán valami akciókor behúzom :)

    Tesztet szintén köszönjük!

    .

  • Steve1207

    veterán

    válasz Grath #4 üzenetére

    Ahány játék, annyi felépítés? Van, hogy a mellékküldtések több pluszt adnak történetben, tartalomban, jobb loot-ban és úgy lesz élvezetes, kerek az egész, hosszabban, mint egy-egy fő vonal. 20+e-ért nem csak a fősztorin akar az ember végigmenni szerintem.

    .

Új hozzászólás Aktív témák