Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz TazLeacher #29 üzenetére

    Pedig nagyon jó a Kinect. Csak van rá 10ből 8 sz@r játék.
    Dance Central, Kinect Sports űber. Óriási. És erre bizony nem hogy béna, de állat jó. Arról nem a Kinect tehet, hogy a sok béna programozó nem képes normális programot írni...
    Haverom használja benn a személyi edzőt, meg nem is tudom még mit, én mondjuk ennyire nem vagyok híve ezeknek, inkább társaságban nyomunk egy kis DC-t vagy esetleg Adventures-t ami eleinte szintén érdekes...

    Fable 3 mennyi idő múlva jött ki PC-re? :) Emellett mondjuk, bár megoldható hogy tévén, kontrolleren játssz PC-vel is, azért önmagában egy PC-n nem ugyanaz az élmény... (Pedig tényleg megvan hozzá mindenem, hogy megoldjam, de szórakozzon vele akinek három anyja van :) )

    -- BTW fizetem a live-ot (éveset vettem), de pont a haver nézte múltkor, hogy utoljára október elején indítottam játékot a boxon - évi 9ezer, a havi 750 forint, legyenek vele boldogok... (mobiltelefonnál is fizetsz a szolgáltatásért, egy feltöltőkártya pl ezért ad csak 3 hónapnyi rendelkezésre állási időt, mert ebben megfizettetik a minimális alapdíjat) - mondjuk nekem nem kéne a sallang, elég lenne a play on the net, aztán legyen ingyenes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák