Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Wolverine #32 üzenetére

    A mobiltelefon nem egy szolgáltatás, hanem egy eszköz. És csak a telefonálásért fizetek havidíjat (vagy nem fizetek, hanem forgalom alapján számolják el). Akkor A PSN viszont egy - nagyságrendileg - ugyan olyan szolgáltatás, amiért nem fizetsz havi díjat.

    A mobiltelefon esetében nem az határozza meg a díjat, aki a telefont gyártja. Tehát nem úgy van, hogy aki Samsungot vesz, az fizet havi díjat, aki meg LG-t, az nem. Másrészről a telefonálás esetében ugye nem csak "fekete vagy fehér" vagy, hogy kicsit konkrétabb legyek "kell vagy nem kell" eset áll fent, hanem veszel egy hardvert, és lényegében után a számodra legmegfelelőbb szolgáltatást választod mellé. (És nem azt mondják, hogy bár Te csak havonta egyszer multizol, fizess ugyan annyit, mint aki naponta 20 órát.) Stb...stb. Ha Box-om lenne, kifizetném a havi díjat, mert szerintem ennyit megérne (hiszen nincs más választásom, ugyanis a "kell vagy nem kell"-ből lehet választani), de ettől függetlenül akkor pofátlan húzásnak tartom, hogy csak na. PS3-at 2 hónapja nem kapcsoltam be. (Nem multira, hanem semmilyen játékra nem használtam.) Ilyenkor is fizetném szépen a havidíjat.

    És hogy a konkrét lényegre válaszoljak: Silenzio azt kérdezte, hogy lényegében mi az, amiért pénzt kérnek. Tehát mi olyat tud, amit adott esetben a PS3-as PSN nem, vagyis mi indokolja, hogy megéri-e az árát. A válasz röviden: semmi. Ha holnap elérhető lenne a PSN teljes egészében Xbox-on, tehát 100%-ban azt kapnák (felület, rendszer, minden), mint amit a PS3 felhasználók, de díjmentesen, szerinted ki fizetne a Gold-ért? Tehát a kérdés konkrétan: tényleg annyival jobb a LIVE, mint a PSN, amennyivel többe kerül?

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák