2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) N3ST1C

N3ST1C
(tag)

Nem értem mire jók ezek a találgatások, de a végén vicces volt ez a félre olvasás :D

(#2) Darth_Revan válasza N3ST1C (#1) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Jah, kb mint a "May the 4th be with you" :DDD

(#3) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Kit érdekel mennyibe került :F
Az a lényeg, hogy a többszörösét fogja visszahozni nekik..
És nagyon-nagyon fognak örülni neki :B

nothing is true everything is permitted..

(#4) wikings2 válasza Sicilian (#3) üzenetére

wikings2
(őstag)

Csatlakoznék...
Meg ha ki is derült volna hogy mondjuk 200 millába volt a játék akkor se változna az árát :) Biztos hogy a mostani ár fedezi jócskán majd nekik a fejlesztés költségeit.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) h-yle válasza wikings2 (#4) üzenetére

h-yle
(őstag)

200 milla. ja. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Archanon

Archanon
(őstag)

Ezek szerint 100millánál kevesebbe került. És így is olyan drága, hogy... eh.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7) gabor85 válasza Darth_Revan (#2) üzenetére

gabor85
(őstag)

:DDD

(#8) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Nem hülyeség egyébként amit csinálnak.
Agyonhypeolt játék és nem akarnak kockáztatni, a sok 1st day vásárló úgyis felpontozza akárhol.
A sajtó meg követheti a trendet, ha nem akarják kivívni a népharagot.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#9) elithun

elithun
(őstag)

„A Blizzard bejelentette, hogy nem lehet ismertetőt írni a StarCraft II-ről ebéd előtt."
Ha én ilyet olvasok angolul egy szövegben akkor minimum, hogy elolvasom még 1x, mert hülyeségnek hangzik. :DDD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

a Blizzard nem szeretné, hogy bárki is játsszon a játékkal a komplett Battle.net szolgáltatás nélkül, és úgy mondana róla véleményt.
Magyarul: a blizzard szerint elég tré az SC2, kell hozzá egy b.net "életérzés" ami feljavítja. Értjük ezt.

Sztem attól félnek hogy hamar rájön mindenki: ez csak egy SC1 3D-vel felturbózva, és nem lesz akkora vonzereje mint az 1-nek. Azért a név így is el fog adni pár darabot, csak a 3. rész elkészülte kérdéses. Főleg hogy már a 2. részt is 3x kell kifizetni.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#11) Darth_Revan válasza Dr. Akula (#10) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

vagy, BNet nélkül nem tudnának tolni multit, ami mint minden más játék esetében +pont a végeredményben.

(#12) Dr. Akula válasza Darth_Revan (#11) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Ez beletartozik a játék "értékébe", nagy hiányosság ha még egy sima LAN-ra se képes.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#14) Dr. Akula válasza Cobra652 (#13) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

De csak azért mert a Sonynak 60 milka is nagy pénz, az MS-nek meg 100 se. Sok játék kerül ennyibe, van ami bele is bukik. Sokszor azért mert csak egy 2-est illesztenek a neve mögé, és azt hiszik ezzel megint le lehet húzni az embereket. De nem.

(#15) h-yle válasza D1Rect (#8) üzenetére

h-yle
(őstag)

A sajtó pont leszarja a népharagot. Ettől függetlenül jó a taktika, mert aki előrendelte az így tuti meg is veszi, aki pedig vár vele, az tényleg nem a béta alapján írt cikkekből fog tájékozódni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) Viktor77 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Ja, szörnyű.

Some people move on, but not us ... not us

(#17) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

mégpedig kompetitív okok miatt.

nem tudok sem külföldiül, sem marketing-bullshitül, úgyhogy valaki legyen szíves felvilágosítani, hogy ez mit jelent?

(#10) Dr. Akula Blizzardék nem az a "tré játékot adunk ki" cég. ha tré lenne, akkor nem jelenne meg még. vagy egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) nightmare13 válasza Lenry (#17) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Kompetitív okok: verseny miatti okok
Kompetitív piac=versenyző piac
:)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#19) 3.Aragorn válasza Archanon (#6) üzenetére

3.Aragorn
(addikt)

Ezt nem állította a Blizzard. Annyit mondott, hogy a korábbi állítása a WoW-ra vonatkozott.
:K
A StarCraft II költségeit meg üzleti okokból nem akarja közölni. Ettől kerülhetett 1000 millióba is. Ezt nem tudjuk.

Nem minden vándorút céltalan...

(#20) 3.Aragorn válasza nightmare13 (#18) üzenetére

3.Aragorn
(addikt)

Éljen a mikroökonómia...

Nem minden vándorút céltalan...

(#21) Alexios válasza Dr. Akula (#14) üzenetére

Alexios
(addikt)

Azért a Sony se olyan csóró ám :DDD

(#22) Cyno válasza Darth_Revan (#2) üzenetére

Cyno
(tag)

Nekem is ez ugrott be. :)

(#23) csaabz válasza Dr. Akula (#10) üzenetére

csaabz
(őstag)

Sztem is ilyen szagú a dolog.
Évek óta készítik, de lehet, h mégse lett olyan jó...

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#24) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Blabla. Mert félnek, hogy egyesek lehúzzák, és nem lesz meg a 69 millió eladott darab. Ebédig.

Másik meg: kurvannyukat. 13000-et egyharmad játékért elkérni pofátlanság. Kiadni meg ostobaság.

[ Szerkesztve ]

(#25) Wolverine válasza Silenzio (#24) üzenetére

Wolverine
(félisten)

60 dollár, és az árfolyam most gyenge :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) #40835072 válasza Sicilian (#3) üzenetére

(törölt tag)

én is! :R

veszteni nem fognak rajta:D

(#27) Silenzio válasza Wolverine (#25) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Na neee mooondd... És 60 dollárt mióta kérnek egy epizodikus játékért, hm? 30-at. Se.

(#28) Wolverine válasza Silenzio (#27) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ez nem is epizodikus, hanem egy 30+ küldetésből álló, önmagában is megálló játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Viktor77 válasza Silenzio (#27) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Mi is a probléma? Ahogy Wolvi mondja, ez egy játék, amiben egy játszható faj van single-ben. Vagy mindennek ugyanolyannak kell lenni mint az elöző részben?

Some people move on, but not us ... not us

(#30) BalaNce87 válasza Silenzio (#24) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Mondjuk ez jogos, lenne egybe az egész 13000, és nem külön, 30 küldetés ide vagy oda ez akkor sem a teljes sc2, csak egy töredéke.

Wolverine: Nyilván üzleti célból csinálták 3 részre a játékot így anyagilag jobban jönnek ki majd belőle. Nah mind1 ennyit nekem nem ér egy játék se ehhez elég nagy fanatikusnak kell lenni, de valahogy eldobni 13-at a kezemből egy szempillantás alatt, pláne hogy engem a multi nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#31) Wolverine válasza BalaNce87 (#30) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Viszont olyan hosszú, mint az egész SC1. Vagy az egész Brood War. Nem mondanám töredéknek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.