2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) BiP

BiP
(veterán)

Király. Most már ideje lenne kipróbálni a játékot.

(#2) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Jaja, tök jó, hogy adtak demo-t!

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#3) Mappa válasza huskydog17 (#2) üzenetére

Mappa
(addikt)

más játékoknál is követhetnék ezt a példát

nem kötelező megadni

(#4) Xaels válasza BiP (#1) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Nekem bejött az egyjátékos mód is, de sajnos ugye Bneten nem tudtam kipróbálni. Meg is venném a játékot ha 9-10 lenne nem pedig 13.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) kovsol válasza Xaels (#4) üzenetére

kovsol
(félisten)

én 9k ért vettem bontatlan dobozos sc2 -t itt az aprón még megjelenéskor, érdemes körülnézni

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#6) Morden24 válasza BiP (#1) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Én is így vagyok vele:)
De egyszerűen nem tudom rászánni magam. Amennyire vártam anno, annyira nem érdekel már...

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Xaels válasza kovsol (#5) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Szoktam keresni, de ritkán találok sajnos és, ha találok is akkor már pénz nincs rá :DDD Most is előbb VGA cserét akarok majd eszközölni, addig meg spórolás van ezerrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Ünnepek alatt lehet kipróbálom, bár az egész game nem érdekel, de azért megnézném...

nothing is true everything is permitted..

(#9) OnSeT

OnSeT
(őstag)

nem siették el, kb. fél évvel a megjelenés után jön a demo. :DDD

mindenesetre dicséretes hogy legalább csináltak egy kipróbálható verziót, :K
PC-re ez már ritkaság számba megy. :O

[ Szerkesztve ]

(#10) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Nekem csalódás volt kicsit az SC2 , remélem a Dablo 3-at nem szúrják el.

(#11) dark2

dark2
(tag)

Nem tudjátok letöltés méretileg mekkora a demo?

Ha valaki privit ír - különösen ha hirdetek valamit adás-vétel tekintetében - legyen szíves odaírni, hogy milyen témában teszi.

(#12) elithun válasza dark2 (#11) üzenetére

elithun
(őstag)

1,5GB-ot kell letölteni.

Hogyan lehet Battle.net account regisztrálás nélkül letölteni? :F

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#13) bigadam94 válasza elithun (#12) üzenetére

bigadam94
(tag)

Ha a cikkben megadott linkre kattintasz, csak pár adatot kell megadni letöltés előtt. (De ez nem Battle.net regisztráció!)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#14) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

nah, ezt most meglesem ezen a laposon:C....
ez kedves gusztus volt.... :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#15) elithun válasza bigadam94 (#13) üzenetére

elithun
(őstag)

Értem, azért gondoltam, hogy az egy regisztráció, mert a már meglévő Battle.net accountom adait adtam még, és hibüzenettel visszautasította a letöltési szándékomat. Megnézem, hogy bejelentkezve is elérhető-e a demo.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) föccer

föccer
(nagyúr)

Üdv!

Azért nem számítsatok túl nagy durranásra. Az első 3 pálya gyakorlatilag tutorial.

Az sc2 történeti vonatkozásban (szerintem) eléggé el lett cseszve, így aki csak a sztory miatt venné meg, annak nem ajánlom. Egyébként normál módon megcsinálni az összes (29) pályát nem hatalmas kihívás, bár jól el lehet vele szórakozni. A hard fokozaton már van náhány pálya, ahol szívás megcsinálni az összes objektívát, de azért teljesíthető. Brutál fokozotan van 2 pálya, amivel nem nagyon bírok :DDD

üdv, föccer

(#17) gulupeti

gulupeti
(aktív tag)

Mit kell érteni az alatt, hogy "szabadon garázdálkodhatunk Skirmish módban"?
Gépet tudok beállítani ellenfélnek, jól értem? :F

(#18) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Kipróbáltam a játékot és finoman fogalmazva nem jutok szóhoz! Ez nagyon király lett! A demo legelső pályáját csináltam meg eddig, de tátva maradt a szám a filmektől, meg a zenétől is, egyszerűen fenomenális!

A demo verzióból német szinkronos verzió is létezik? Ha igen, akkor hol lehet beszerezni?

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) FefeeX válasza OnSeT (#9) üzenetére

FefeeX
(veterán)

ki lehetett próbálni guest kóddal a teljeset is, 14 napig, szóval végig is vihetted ha nem jelentkeztél fel bnetre... Szerintem a legkorrektebb az egészben ez.
És szerintem nem szúrták el, nagyon jó lett, mind az egyjátékos, mind a többjátékos rész.

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#20) FefeeX válasza föccer (#16) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Na, azért nem egészen ez a helyzet, szerintem.
Alapvetően a sztori ugyan nem egy oscardíjas film, de nem lett rossz.
A fejlődés, az új cuccok bejövetele, a rendszer szerintem 5/5 pontos, tökéletesen kitalált. Ha valaki csak játszik, nem nézi meg a videókat stb, annyira nem megindító ugyan a játék, de nem is rossz. Aki kazsuálon játszik, az megérdemli. Ha egy SC1-es multis normálon ál neki, ő is megérdemli. A hard már szerintem kifejezetten élvezhető, a brutal meg kifejezetten frankó lett, szerintem. Van pár pálya ami tényleg kihívás, de a többi sem olyan egyszerű, főleg ha az ember nem normál - hard - brutal sorrendben játssza, hanem azzal kezd és ráadásul nem a marine+medic unalmas kombóval akar megcsinálni mindent.

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#21) föccer válasza gulupeti (#17) üzenetére

föccer
(nagyúr)

Jah, gondolom. A hard-very hard gép ellen érdemes játszani. Az insane a.i. az csal,a medium, meg röhelyesen gyenge :)

üdv, föccer

mod: RE: (#20) FefeeX:

Igen, így van. Én az alap sztoryról beszéltem. Maga a játék felépítése az tényelg jó. De a sztori :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#22) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

ŰŰŰŰ, ezt meg kell vennem! :Y....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#23) FefeeX válasza föccer (#21) üzenetére

FefeeX
(veterán)

hát, nem tudom, nekem a kutatócsajos, a novás meg hasonló sztorifonalak kifejezetten tetszettek... :)

- = Zk = -: én már akkor is megmondtam ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) föccer válasza FefeeX (#23) üzenetére

föccer
(nagyúr)

SPOILER!!!

De hogy a végére mint valami fos brozil sorozatban megtalálják az igaz szerelmet, és minden jóra fordul, meg hogy lenyomnak mindenkit...

áááá.

üdv föccer

(#25) - = Zk = - válasza FefeeX (#23) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

igen, ez igaz.
de még az elsővel sem végeztem:C...

(#26) FefeeX válasza föccer (#24) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Na de ez még nem biztos, hogy az, aminek látszik :P

(#27) infectedmann

infectedmann
(őstag)

Hát ez gyors volt. Aki akarta már kipróbálta más forrásból és meg is vette.

dragonballhungary.hu

(#28) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Ez a Blizzard, a világ legjobb játékfejlesztője, na jó ez kicsit szubjektív megítélés volt(bocs Valve, akik a másik kedvencem) :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.