2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) EczkE

EczkE
(addikt)

Természetesen nagyon várós! :K

De én a Protoss kampányt várom a legjobban. :))

Na meg a Diablo 3-at! :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Xaels válasza EczkE (#1) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Szintén zenész. Bár én valószínűleg majd akkor veszem meg amikor egybe lesz a 3 rész.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) GoldenJ

GoldenJ
(tag)

Mág majdnem egy év van mire megjelenik...

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#4) FefeeX válasza EczkE (#1) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Gyáááh, én várom eztis a diablót is meg a protoss kampányt is :) Kár hogy ennyi időm sem lesz, de nagyon várom, max befüggök megint pár hétre :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#5) leviske

leviske
(veterán)

A teasernek kissé Mass Effect utóérzete van, de ezt biztosan írták már sokan.

(#6) Wolverine válasza leviske (#5) üzenetére

Wolverine
(félisten)

A ghostok előbb léteztek, mint a Mass Effect karakterei...

Azt mondjuk sosem értettem, a gamepodos cikkírók miért nem a hivatalos forrásból linkelik a videókat, hanem utánközlésből.

#7: nem játszottam a Mass Effecttel, fogalmam sincs :D

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) rt06 válasza Wolverine (#6) üzenetére

rt06
(veterán)

vagyis a mass effect lett starcraft-os?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8) föccer válasza GoldenJ (#3) üzenetére

föccer
(nagyúr)

ELőzetes pletykák szerint valamikor karácsony körül kell kijönnie a HotS-nak. Remélem így is lesz. Minden esetre jó hír, hogy hivatalosan is elkezdték kiadni az infókat. Talán Blizcon-on elhangzik a megjelenés dátuma is.

üdv, föccer

(#9) iSonic válasza föccer (#8) üzenetére

iSonic
(addikt)

Blizzcon-on fogják megadni a megjelenési dátumot ez tuti..

(#10) Ateszzero válasza Wolverine (#6) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Általában egy cikkíró nem nézi meg mindennap minden játék hivatalos oldalát. Ő is hivatalos híroldalakról gyűjti a napi legfontosabb híreket.
Bocsi Zsocc.

(#11) rt06 válasza Ateszzero (#10) üzenetére

rt06
(veterán)

eppen ezert igazan feltuntethetnek a forrast a hirnel, hogy aki akarja, megkereshesse maga (bar igy is megteheti, de valamiert divat nem megadni forrast a lapcsalad oldalain)

#6: en sem, ezert kerdem

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12) Darth_Revan válasza Wolverine (#6) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

"#7: nem játszottam a Mass Effecttel, fogalmam sincs :D "

NAGY hiba! Pótold :K

(#13) FefeeX

FefeeX
(veterán)

Az SC hivatalos oldalán szép új, színes szagos dolgok jelentek meg, aki még nem látta, ajánlom figyelmébe :)

SC2 profile: http://eu.battle.net/sc2/en/profile/359830/1/FefeeX/; XBL profile:FefeeX

(#14) Ateszzero válasza rt06 (#11) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Vistaboy cikkeiben ,híreiben többnyire fel van tüntetve a fejlécnél forrásoldal.

(#15) Wolverine válasza Darth_Revan (#12) üzenetére

Wolverine
(félisten)

A játék megvan, időm nincs rá (sőt, egyetlen single játékra sincs igazából).

#10: a híroldalaknál is van forrás, mert ők sem az ujjukból szokták szopni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) FefeeX válasza Wolverine (#15) üzenetére

FefeeX
(veterán)

Igen, csak kimentik a videót és újra behivatkozzák, máshonnan gyűjtik be, átfogalmazzák a hírt, esetleg rosszul fordítják, minél több kézen megy keresztül egy hír, annál nagyobb hülyeség lehet a végén :)

(#17) Ateszzero válasza Wolverine (#15) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Igen.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.