Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Na én is megnéztem, még hajnalban. Mivel a letöltő program egy P2P alapokon működő szoftver, ezért ugyanazok vonatkoznak erre is, mint mondjuk egy uTorrent-re. Nem fog egyből maximális sebességgel jönni, várni kell, plusz ha routered vagy tűzfalad van, akkor ki kell engedni a megfelelő portokat, amiket a Help menüben részletesen taglalnak. A beállításokban van egy opció, a legelső, amit ha bepipálsz, akkor a teljes sávszélességed használni fogja letöltésre, ezt érdemes bekapcsolni, ha egyedül csak te használod a netet és nem zavar senkit, ha nem tud netezni vagy wowozni. :D Mindezekkel együtt, nekem olyan fél óra alatt lenn volt.

    A videóról: Most láttam először élesben a Starcraft 2-t és egész végig le volt esve az állam. Az első rész számomra örök etalon, minden idők kedvenc játéka, bármikor elő tudnám venni és szoktam is. Mennyit játszottunk vele lan-on és neten, meg egyedül is rengeteget nyomtam BW kiegészítővel az AI ellen.

    Nagyon tetszik, hogy a játék alapvető jellegzetes motívumai megmaradtak, amint elindult a game egyből felismertem, hogy ez biza Starcraft, csak új köntösben. Szuperül megoldották a magasságok és mélységek érzékeltetését, nagyon jó, hogy viszi a szél a homokot a pályán. Az egységek kis képe még mindig ott vigyorog ránk jobb oldalon. Az épületek is korszerűsödtek, de azért még felismerhető minden és az animációk is tetszenek. Sajnos nem láthattuk az egész technológiai fát, inkább a rush-ra mentek a játékosok. Hatékony játékmód, de én sosem szerettem így játszani. Inkább mindent kifejlesztek, bevádem a fő bázist, közben esetleg terjeszkedem, de nem 4-5 egységgel támadok ide-oda. Meg is őrülnék, ha ennyi mindenre kellene figyelnem :))

    Ettől eltekintve izgalmas meccs volt, jól lehetett látni, hogy mindkettő könnyedén győzhetett volna, ha a másik figyelme egy pillanatra is lankad. A kommentátorok meg... néha olyan hangerőn és hadarással beszéltek, hogy csak fogtam a fejem :DDD

    Lényeg a lényeg, nagyon jó játék lesz, elrontani már nem igazán lehet. Úgy érzem sikerülnie fog hozni az előd szintjét és ez előtt is hosszú órákat fogok eltölteni. :K

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák