Új hozzászólás Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz #65675776 #21 üzenetére

    Technikailag semmi extra nincs abban, ha a kör végén megállítod a játékot, de azt ne mond, hogy nem befolyásolja az egész játékmenetet, játékstílust az, hogy megteheted.
    Ezt nem lehet egy különálló valamiként kezelni. A harcrendszer egy összefüggő egészet alkot.

    Nem tudom, hogy a TOR-ban melletted lehetnek-e AI vezérelt társak. (Mellesleg tudtommal ez már az Star Trek: Online-ban is így van tehát ez nem egyedi.) De ha ezek az AI vezérelt társak a többi játékos kiváltására volnának, és ezt maradéktalanul meg is tudnák tenni, akkor le a kalappal a BW előtt, mert akkor valószínűleg megalkották az első valódi MI-t... :U

    Nem értem miért olyan nehéz belátni, hogy egy AI vezérelt társ nem tud tökéletesen kiváltani egy másik játékost. :F
    Ha mégis meg akarnák csinálni, hogy mindkét esetben ugyanolyan jól használható legyen a harcrendszer, a balance és nem utolsó sorban a társnak egyrészt legyen saját sztorija/mondanivalója ha AI vezérelt vs. akkor is tartalmas legyen a játék ha csak ember vezérelt társakkal játszol akkor légyszíves azt ne mond, hogy ez nem jelentene majd dupla annyi munkát.

    És ha már úgyis dupla annyit dolgoznak vele akkor miért is ne adják ki külön? Főleg, hogy olyanoknak mint én semmi pluszt nem jelent, hogy benne van MMO lehetőség is. Másokat meg a single player rész nem érdekel.

    Aki hülye, haljon meg!

Új hozzászólás Aktív témák