Új hozzászólás Aktív témák

  • buzus

    aktív tag

    válasz Meglivorn #36 üzenetére

    Pár ellenérv:

    Nem minden mmo wow copy, de ha így látod legyen. Kifejezetten szánalmas lesz, ha majd a droidból kiesik az epic lézerkard ami változatosság kedvéért az inventorydba lila színű lesz és 3 al többet fog sebezni a sima recézett nyelű társánál.

    Nem tudom milyen effekt legyen az űrhajón, annyira nem érdekel a grafika, ezt a játékmenetet viszont elég laposnak találom egy ilyen trailer után. Tudod már csak mi hiányzik? A klasszikus wowos ház méretű boss, akinek egész végig a kislábujjának körmét ütöd. Legalább ezt a hülyeséget nem vették át, most csak annyi lesz, hogy egy hasonló méretű ellenfelet fog 2 jedi, meg 3 trooper fél óráig lőni. Az hogy nincs kifejezetten healer class üdvözlendő dolog, szépen nézne ki a healer jedi és a vuki tank kombó. :D Bírom az mmo stílust, csak egyenlőre valahogy semmi újat nem tudtak ezzel a játékkal felmutatni és ezért vagyok baromi módon csalódott.

    Havi 2500Ft sok, azért hogy mellette még ott hagyjam a fél életem is. Kinek mi az aktív játék. Erről lehetne vitatkozni. Nagyon nagyon sok órát játszotam én is a warcraftal amit a cata óta ott hagytam a francba. Nagyobb időpocsékolás mint bármely más játék. Mert nem attól leszel jó benne mert van ügyességed és eszed, hanem attól mennyit ülsz előtte, én így gondolom. -Valaki meg nem.

    A baráti kör tényleg fontos egy ilyen játéknál, de attól még egy idő után idegesítő, kiábrándító és frusztráló lesz az állanó, változatlan, megszoktott játékmenet, a 6172. droid megölése és az insta huszadszorra való teljesítése és akkor még nagyon keveset mondtam szerintem.

    Bye

Új hozzászólás Aktív témák