Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Dyingsoul

Dyingsoul
(addikt)

Hát **sszák meg a konzolukat... :(
Pedig szerintem PC-n is nagy sikert aratott már az egy is, nem értem miért nem lehet mondjuk párhuzamosan fejleszteni és kiadni.

[ Szerkesztve ]

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#2) sanyi0321

sanyi0321
(tag)

Én személy szerint nagyon örülök ennek a bejelentésnek, mert a FU-d a hibái ellenére nagyon tetszett.

Go home... you're drunk.

(#3) gabor85

gabor85
(őstag)

Bendak Starkiller - ismerős valakinek? :P

(#4) P00By

P00By
(nagyúr)

Nagyon jó trailer :Y :K

(#5) keldorpapa88 válasza gabor85 (#3) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

:K

(#6) Beantech válasza Dyingsoul (#1) üzenetére

Beantech
(tag)

legalább megjelenik Pc-re is:S az elsővel is játszottam volna:S igazán kiadhatták volna gépre is:S

"Az életed ha megfakulna, ne menekülj csak színezd újra"

(#7) Hedgehanter

Hedgehanter
(őstag)

Kiraly trailer,,,, :R

(#8) plus44

plus44
(veterán)

A videó elég..khmm...meggyőző.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) ADAM1337

ADAM1337
(veterán)

Én minden esetre biztos kipróbálom.

#6 nem tudom miről beszélsz de kiadták már egy jó ideje, szóval nyugodtan játszhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#10) sid.:Rc211v válasza Beantech (#6) üzenetére

sid.:Rc211v
(őstag)

Az első rész ki van adva gépre..Nekem meg van de elég tré szvsz..nem valami jó a grafikája és ráadásul nem is fut olyan jól ..30fps-től jobban nem is fut :U

<R6 08'> Core™ i5-9600K // ASUS ROG STRIX GTX 1080 OC // ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz // Samsung Galaxy S7

(#11) Ren Hoek

Ren Hoek
(veterán)

Szerintem ez csak jó, hogy PC-re később adják ki... A torrent miatt így alig lenne bevételük, és nem lenne motiváció jó játékokat csinálni... Egyhamar behalna a játékpiac.

Így legalább a konzolosok tejelnek :))

(#12) ADAM1337 válasza Ren Hoek (#11) üzenetére

ADAM1337
(veterán)

ugyanúgy lehet xbox360-ra letölteni torrentről de ez már nagyon off.

(#13) ló úr válasza Beantech (#6) üzenetére

ló úr
(őstag)

Kijött PC re az első :D SZét kéne nézni!! :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#14) ló úr válasza sid.:Rc211v (#10) üzenetére

ló úr
(őstag)

Milyen gépen játsszod te? nekem 50 FPS körül ment elég faszentos grafika mellett :D Szal nemtom mi a hiba :D

(#15) ló úr válasza Ren Hoek (#11) üzenetére

ló úr
(őstag)

Hamarabb kiszoktak jönni a törések egy játékhoz xboxra mint PC re már ne is haragudj meg :D

(#16) Ren Hoek válasza ADAM1337 (#12) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

Igen de mégsincs akkora kalózkodás elviekben. Mert sokan nem kokcáztatják a konzol épségét csippeltetéssel... vagy egyszerűen játszani akarnak, és nem foglalkozni ilyenekkel.

Mondjuk én nem nagyon játszok, de ha vennék játékot akkor max 2-3 ezerért. Az úgy elfogadható ár. Akkor lehetne only net gépeken (mert azt ugye kicsit nehéz feltörni, ha mondjuk a távoli szerver is beleszámol a grafikába pl) Úgyis az emberek 99% netes gépen játszik.

Viszont ha ezt bevezetik, akkoris maradnak a 6-10 rugós új játékárak szvsz senki nem nyerne vele, kivéve a kiadók.

[ Szerkesztve ]

(#17) ló úr válasza Ren Hoek (#16) üzenetére

ló úr
(őstag)

Ugyanannyi konzolos játékot látok torrenteken mint PC hez valót,szal. ezt csak azért mondják h vmire lehessen fogni azokat a dolgokat,h miért konzolra mennek ki először a játékok..Talán mert könnyebb rájuk fejleszteni+nemkell olyan szép grafika sem...,meg összetettség és hardvertámogatás :)

(#18) Ren Hoek válasza ló úr (#17) üzenetére

Ren Hoek
(veterán)

Ja de akkoris, egy PC-re sokkal könnyebb rátenni egy tört gémet... Én legalábbis tuti nem mernék belenyúlni mondjuk egy xbox-ba, aminek ígyis szar a hűtése... Elpatkol, aztán dobhatom ki kb, mert gari meg úszott. Szerintem sokan vannak így.

(#19) ló úr válasza Ren Hoek (#18) üzenetére

ló úr
(őstag)

egy chip kell bele asszem,legalábbis Sonykhoz az kellett,X boxhoz nemértek,de gondolom nem nagy ördöngősség. A gariról meg annyit,h akkor ved dmeg 10K ért rá az eredetit oszt 3 játék árán visszahozod az X boxod árát ha be is pusztulna idő előtt és már nemlenne rá gar a belebuherálás miatt :D

(#20) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

X-Wing sorozat folytatást a népnek.. Dunát lehet már rekeszteni a kaszabolós, villámszórós, távolról-folytogatós vackokkal... :U

[ Szerkesztve ]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#21) Narxis válasza ló úr (#17) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

De ne az alapján mérd már, hogy mennyit látsz torrenten hanem az alapján, hogy mennyit adnak el az egyik és mennyit a másik platformon.

Hihetetlen, hogy itt van olyan aki torrentoldalak alapján akar eladási statisztikát csinálni...

(#22) sid.:Rc211v válasza ló úr (#14) üzenetére

(őstag)

Az enyémen ami az adatlapomon van. e5200@3,33Ghz , GTS 512, 4gb ram.. A játék 1600x900-as felbontásba van. 30fps-től nincs több :U

<R6 08'> Core™ i5-9600K // ASUS ROG STRIX GTX 1080 OC // ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz // Samsung Galaxy S7

(#23) Ari18 válasza sid.:Rc211v (#22) üzenetére

Ari18
(őstag)

Persze, mivel 30FPS-re van maximalizálva. Nem is lehet több.
Hírhez: Nagyon várom és még inkább remélem, hogy most együtt startol a pc-s verzió a konzolosokkal.

(#24) sid.:Rc211v válasza Ari18 (#23) üzenetére

(őstag)

Aha értem gondoltam hogy valami limit van a dologban mert 30-nál 1 fps-t se ment feljebb..Viszont lejjebb igen :U ..Most valami lávás pályán vagyok és 15-20 Fps..na ez mar azért elég gáz..nem hiszem hogy kijátszom..Elég szarul optimalizált.. :U

ló úr -nak hogy tud 50 Fps-el futni ? (#14)

[ Szerkesztve ]

(#25) Ari18 válasza sid.:Rc211v (#24) üzenetére

Ari18
(őstag)

Ha dobnál alá egy 4maos procit nagyon megtáltosodna hidd el. lásd GTA IV. Ez van konzolportok korát éljük. :U

ló úr Valószínű nagyot akart mondani, esetleg valahogyan feloldotta a limitet. Előbbire tippelek :D

[ Szerkesztve ]

(#26) sid.:Rc211v válasza Ari18 (#25) üzenetére

(őstag)

Jah hogy már ehhez is 4 magos proci illik ..ehhez képest a Játék readme fájljába meg ez van :

RECOMMENDED PC SYSTEM REQUIREMENTS:

CPU: Intel® Core™ 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon™ X2 Dual-Core 6000+

Video Card: 512 MB 3D Hardware Accelerator Card

Video Card (Nvidia®): Geforce® 9800 GT

Memory: 2 GB RAM

Szerintük elég hozzá egy ilyen gép :W

[ Szerkesztve ]

(#27) Ari18 válasza sid.:Rc211v (#26) üzenetére

Ari18
(őstag)

Érdekes... Pedig kötelező hozzá a 4magos proci, ha normális FPS körülmények között akarsz játszani. Nem tudom ezeket honnan veszik, de tuti hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#28) Ren Hoek

Ren Hoek
(veterán)

Szerintem is azért kell 4 magos proci az első részhez is, mert Havok alapú a fizikája, és méghozzá elég komoly. Azt pedig a proci magok számolják... Ilyenkor a lazsáló 3-ik 4-ik mag jól jöhet. Pont ahogy a GTA4-ben is. Ott is Havok dolgozik. Meg Red Faction: Guerilla házszétverős, megabrutál fizikája, vagy a Battlefield: Bad Company II-nél majd

Ezért baromság a PhysX, mert semmilyen komoly fizikát nem számol, csak látványelemeket, és azt is only nVidia GPU-n... VAGY ha CPU-n, akkor egyetlen átkozott procimagot használ, és bődületesen lassan fut rajta. A többi mag meg unlalmában cigizik meg veri a blattot a CPU-ban :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Executor094

Executor094
(csendes tag)

Üdv!

Én nem tudom mi célt szolgál ez a készítők számára, hogy mindent később adnak ki pcre.
És arra fogják " mert sok a kalóz " hát szerintem nincs igazuk mert ugyanúgy konzolra is lehet tölteni gameokat.
Szóval Én személy szerint nem értem az ő logikájukat.
Ettől függetlenül várom a játékot. :U

Galaxy S // X 360 Arcade // iPod Nano 16GB

(#30) acura válasza Executor094 (#29) üzenetére

acura
(tag)

Pedig egyszerű, pc-re optimalizálás lényegesen megdobja a kiadásaikat. Nekik ez így olcsóbb, szerintem ez a legfőbb oka a pc-s halasztásoknak. Na meg a konzol gyártók is fizetnek "premium"-ot ha az ő gépeiken hamarabb jelennek meg az igazi húzónevek.

[ Szerkesztve ]

(#31) tommy-gear válasza Beantech (#6) üzenetére

tommy-gear
(tag)

2 hónapja kint van pc-n, te miről beszélsz? :D

(#32) ló úr válasza Narxis (#21) üzenetére

ló úr
(őstag)

Brúder,ha kicsit tudnál olvasni akkor rájöttél volna,h nem az eladási statisztikákat feszegettem :D

(#33) ló úr válasza sid.:Rc211v (#22) üzenetére

ló úr
(őstag)

Én 1280x1024 ben tolom,mivel ennyit bír a TFT-m max :)

(#34) LucifeI2

LucifeI2
(őstag)

Nekem nem megy a videó.

(#35) ló úr válasza LucifeI2 (#34) üzenetére

ló úr
(őstag)

Mivel akarod nézni?
Nekem Google Chrome elindította rendesen :)

[ Szerkesztve ]

(#36) infectedmann

infectedmann
(őstag)

PC-n megint nyalogathatjuk a Lucasarts golyóit :W

dragonballhungary.hu

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.