Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz Cifu #14 üzenetére

    Ha belegondolsz, amit mi hajszolunk az egy óriási álom. Ha a fénykarddal agyon kell vernünk az ellenfelet, akkor nem jó az embernek, mert baseball, ha egyből vágna mint az outcast modjában, az sem lenne jó, mert túl könnyű lenne a játék. Ha a For Honor jó kis harcrendszerét átemelnék, akkor abból talán lehetne valamit kisütni kihozni, de akkor mi van a sztorival és a játékmenettel? Egy Force Unleashed nevetséges lenne a mostani generációban, nem is beszélve arról, hogy a Jedik soha nem voltak olyan halhatatlan istenek mint az a cím bemutatja. Meg aztán az AI-tól sem várhatunk sokat, nálunk egy lézerkard van, csórik akárhogy helyezkednek, meghalnak. Jól példázza ezt a TFU jó kis motorja, amiben a rohamosztagosok még egymásnak a karját is elkapták ha úgy estek, hogy mentsék egymás írháját. Értek valamit? Sajnos semmit, repültek mint a legyek. Régen a Jedi Outcast AI-ját agyon dicsérték, pedig pont segghülyék voltak ott is a rohamosztagosok.(meg úgy a filmekben is) A nagy intelligencia kimerült abban, hogy ritkán pozíciót váltanak és elbújnak valami mögé, ahonnan végig dekkolnak meg néznek, néha-néha meg rohangálnak fegyverért. Én megjártam a Dark Forcestól kezdve, az X-wing szérián át a KOTOR-t is, de mindegyik csak akkor és csak abban a korban elhelyezve váltott ki az emberből örömöt. Ha ezek közül bármelyik játékot elküldenénk a remaster gyárba, az eredmény nem tetszene sok-sok embernek, csak a nosztalgia adná el a hátát nekünk, 20--40 éveseknek, de a fiatalabb nem bírnák.

    Azt nem tudom, hogy hogyan lehetne bármilyen Jedis játékból mondjuk egy God of Wart vagy egy Horizon Zero Dawnt kihozni. Én bízom a Respawn-ban, de csodát nem várok tőlük. Ők FPS témában tudnak nagyot alkodni.

    Az EA-t kár mocskolni, mert ők csak adják a pénzt dögivel, aztán a fejlesztők nem csinálnak semmit. Jól példázza ezt az Anthem, ahol már egyszerűen nem tudták finanszírozni a semmitevést, inkább félkészen kidobták a játékot, hogy valami pénzt lássanak ők is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák