Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    Én sok tényező miatt is rém kritikusan állok hozzá a SW Battlefront témához. Kezdve onnan, hogy már az első kiadású BF1-2 sem tetszett, mert a Jedi Akadémia után méltatlannak éreztem, hogy egy olyan játékkal tudok játszani, amiben nincs főszereplő, nincs AHA élmény, csak ismert helyszínek technikai megvalósulása. Ezek után a SW The Force Unleashed valamelyest helyre tette bennem az érzést, de még így sem éreztem magam olyan végtelenül elégedettnek, mint a régebbi játékok idején (lehet, hogy mert egy vén tök lettem? :DDD )

    Emiatt nagyon vártam a felújított SWBF1 részt, de amikor megtudtam, hogy csak online multiplayer lesz benne, már csalódottan legyintettem. Végül amint volt rá lehetőségem, ki is próbáltam, de olyan volt, mint a legszebben megformázott, gyönyörű mízes-mázos sütemény, amit csak kaphatsz a cukrászdában - és ami belül olyan ízű mint a papír.

    És jött a SWBF2. Előrendeltem, csak a kampány miatt. Erre jött a BÉTA - amit nem tudtam elindítani, egy ponton nem reagált a menü. Erre visszamondtam az előrendelést, gondoltam megjelenés után lesz EA Access-ben Trial.

    Jött is. Trial-t kipróbáltam és hiába, hogy jó a kampány (habár csak 3 missziót engedett a trial), de már láttam, hogy kiszámítható a története, nem lesz benne semmilyen AHA élmény és soha sem fogja tudni a látvány olyan szintre emelni mint pl. annak idején a Rebel Assault játékok vagy a Rogue Squadron vagy a Jedi Knight sorozat voltak.

    Ez akármennyi részt is adnak ki, megmarad egy nagyon szép, a történethez hűen megkreált helyszínekkel és karakterekkel, fegyverekkel felvértezett lötyögős PvP játéknak, ami majd EA Access-ből meg fogja érni letölteni.

    Ez a személyes véleményen...

    (#2) Csapoati: +1

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák