2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) tDr1v3r

tDr1v3r
(veterán)

Nagyon gagyinak tűnik a szinkronja...

最低だ、俺って。

(#2) chapwees

chapwees
(csendes tag)

Hat nem tudom, szerintem nem csak a szinkron, maga a jatek is eleg gagyinak nez ki, szerintem ez nem 2013-as szint.

1:21 -> If u know what i mean. ;]

Galaxy S10 | Galaxy S8 | Z3 Compact

(#3) Abu85 válasza chapwees (#2) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

OMG, nagyon nagy pillanat. Főleg, amikor felemeli a fejét. ;]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#4) chapwees válasza Abu85 (#3) üzenetére

chapwees
(csendes tag)

Es a vicc az az egeszben, hogy nagyon nem vartam en ilyet egy Star Trek jatek Trailereben. :D Valahogy egybol kisutotte a szemem, es beleegett a retinamba. :D Basszus ezzel fogok almodni. :O

(#5) Abu85 válasza chapwees (#4) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Ez valszeg csak a nevében Star Trek. Vagy esetleg az lehet, hogy a fejlesztők igen rossz pillanatokból vágták össze a trailert, ami egyáltalán nem illik a Star Trek légkörhöz.
Valószínű egyébként, hogy jön a film, így a kiadó szólt, hogy kell a játék. Akárhol tartotok ki kell adni. Ezzel magyaráznám a grafika előző generációs szintjét is.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#6) chapwees válasza Abu85 (#5) üzenetére

chapwees
(csendes tag)

Na igen, igy meg talan lehet benne valami. De meg az is lehet, hogy Androidra jon ez a cucc, nem a fent emlitett platformokra, igy talan meg elviselheto is lenne. ;] Egyebkent raneztem ujra arra az ominozus jelenetre, es tenyleg kegyetlen mikor felemeli a fejet. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.