2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Youri

Youri
(veterán)

Én még reménykedem benne, hogy nem fog szétszéledni a gárda

RTX ON

(#2) jegenye77

jegenye77
(addikt)

Én is reménykedem ,mert nagyon vártam ill. várom a STALKER 2-őt.
Nem hiszem el,hogy egy ilyen játéknak ne lenne folytatása!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Bevallom, kicsit féltem ettől a bejelentéstől, mert szinte semmi infó nincs a STALKER 2-ről, pedig elvileg jövőre megjelenik...
Nagyon sajnálnám, ha így lenne, a CoP életem egyik legjobb játéka! :O

(#4) hülyegyerek

hülyegyerek
(addikt)

Ha kell, előrendelem, csak csinálják meg...A Stalker széria azon kevés játékok közé tartozik, amit érdemesnek láttam megvenni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Civic FK6 * Ceed JD

(#5) TESCO-Zsömle válasza Youri (#1) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az L.A.Noire készítői is lehúzták a rolót, pedig az is nagyon jó gamma...

Eljutottunk oda, hogy a készített játék minősége nem garancia egy csapat fennmaradására... Profit kell, nem minőség... Lásd: KöD...

Az egyik szemem sír, a másik inkább oda se néz...

(#6) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Nagy kár lenne ha nem folytatnák ezt a játékot. :(((

Hiszen már nagyon sokan várják :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#7) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Dobjuk össze mi rajongók a lét.
Azért szerintem csípik annyian a játékot hogy áldoznának pár ezer forintnyi összeget rá.
Csak le kéne tárgyalni velük...

(#8) .mf válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére

.mf
(veterán)

"Eljutottunk oda, hogy a készített játék minősége nem garancia egy csapat fennmaradására... Profit kell, nem minőség... Lásd: KöD..."

Pont ugyanerre utaltam a tegnapi Stalker-hírnél... vannak az ötlettelenségbe fulladó rókabőr franchise-ok, amik eladási listákat döntögetnek, s közben amikben van legalább egy kis extra, ötlet, hangulat, azok pedig szenvednek...

(#9) dorten

dorten
(tag)

Egy Stalker2 kell, hogy készüljön. Szerintem hogyha elkészítenék akkor a bevételekből újra "erőre kapna" a GSC. Vagy nem? :F

Egyébként ez csak így offba, de szerintem túl későn nyitottak a konzolok felé.

(#10) mnmlst válasza dorten (#9) üzenetére

mnmlst
(tag)

ha meg tudnak csinalni, hogy legyenek az eddigi stalker jatekok konzolokra is, szerintem ossze tudnak szedni magukat, ill. mi sem jarnank rosszul :D

(#11) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Ilyen rossz bevételeik voltak az előző részekből,
hogy nincs pééz a folytatásra? Ezek szerint nem sokan voltak akik +vették.

(#12) Vladi

Vladi
(nagyúr)

Tessék mondani, kire kell akkor asztalt borítanom most?? :O

Ha bezár a bolt, akkor viszont kérünk engine kódot gpl alatt. bizony. Mert megérdemeljük. :K

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#13) dorten válasza mnmlst (#10) üzenetére

dorten
(tag)

Szerintem az eddigiek tuti nem lesznek, viszont egy második rész konzolokra is dobott volna a cég bevételén, és nem utolsó sorban a témájában még mindig a stalker viszi a pálmát. :R

(#14) csaabz

csaabz
(őstag)

De jó lenne, ha megjelenne!
Clear Skyt többször végig játszottam... :K

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#15) Anubiss

Anubiss
(tag)

Nehogymá' ne jelenjen meg! Az egyik legjobb FPS amit valaha játszottam. És nem a grafika miatt, hanem az atmoszférája miatt! :(

(#16) marked one94 válasza RyanGiggs (#11) üzenetére

marked one94
(őstag)

Ha jól emlékszem az 1. részből több mint 1 millió darab kelt el.

Én is várom már a 2. részt és biztos hogy előfogom rendelni ha megjelenik. :)

You'll Never Walk Alone

(#17) Youri

Youri
(veterán)

De komolyan hihetetlen, hogy egy 3DRealms egy DNF-rel egy évtizeden át tudta szipolyozni a kiadót, erre meg nincs befektető!?

RTX ON

(#18) djculture

djculture
(félisten)

Én nem félek attól hogy nem lesz rá kiadó és nemfog megjelenni.Viszont az benne van a pakliban hogy kijön egy stalker névvel fényjelzett teljesen más valami ha ez a csapat leteszi a lantot.Az egész játékba bennevan az orosz/ukrán mentalitás más országból verbuvált csapat ezt nem tudja átadni.

[ Szerkesztve ]

(#19) Youri válasza djculture (#18) üzenetére

Youri
(veterán)

Egy lehetséges kiadó legjobban teszi, ha csapatostul veszi át a nevet

RTX ON

(#20) djculture válasza Youri (#19) üzenetére

djculture
(félisten)

duke nukemnél is rábizták a nevet egy teljesen más csapatra olyan is lett.De mondjuk el lehet kókányolni úgy is egy játékot mint itthon a stormregion-nál volt hogy kirugták a háromnegyedét az embereknek és csak a neve maradt a fejlesztő studiónak.Persze hogy teljesen mást csináltak a továbbiakban.

[ Szerkesztve ]

(#21) Vladi válasza djculture (#18) üzenetére

Vladi
(nagyúr)

Ez benne van a pakliban, és reális félelem.

De akár még jól is elsülhet a dolog, mindenesetre s2 kell. :O Ha nem eladom az asztalit és veszek laptopot. Megy rá el6 és 2018-ig felejtsenek el a hardvergyártók. ;]

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#22) WayneGace válasza Angel1981 (#3) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Ha gonosz lennék ezt mondanám: Ugye te írtad a Witcher warez hírnél, hogy nem veszel meg játékot és nem tartod lopásnak és semmi lelkiismeret furdalásod nincs?
De nem akarok gonosz lenni. Inkább csak annyit mondok, hogy sokan szeretik a Stalkert, én is, de legtöbben nem vették meg.
Egyébként a 3 Stalker rész indulásakor mindig különböző kiadók voltak láthatóak. Jó lenne találni egy stabil kiadót, mert az, hogy minden projektnél kiadóknál kell kilincselni nem tesz jót a fejlesztésnek.

[ Szerkesztve ]

(#23) Scholes9 válasza WayneGace (#22) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Nyilván, akinek nem inge...nekem pl megvan mind 3 rész Steamen, tucatszor végigvittem már mindegyik részt és mondanom sem kell, h mindegyik megérte az árát...

(#24) gybazsi válasza .mf (#8) üzenetére

gybazsi
(senior tag)

Sajnos teljes mértékben egyet kell értsek veled.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#25) Recon666

Recon666
(Közösségépítő)

Nagyon sajnálnám, ha lehúznák a rolót, anno a Stalkert úgy vártam mint a messiást, és meg is érte. :K

Audio Technica A990Z + kercsó SztratosZ || Xonar Essence STX || Microlab Solo6c

(#26) Youri válasza WayneGace (#22) üzenetére

Youri
(veterán)

szerintem nem ő írta

RTX ON

(#27) RyanGiggs válasza marked one94 (#16) üzenetére

RyanGiggs
(őstag)

Na akkor kellene hogy legyen lóvé a következő részre is!!!

(#28) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

cruel world... az ilyen szutyok codokból mennyit adnak el, ami meg értéket képvisel azt nem... k*rva világnak ez kell

Több mindent, kevesebb semmit!

(#29) maszi99

maszi99
(őstag)

Nem vagyok az az akciójátékos fajta, csak mennyűnk oszt lőjjűnk agyatlan módon :(
Stalker kivétel ezek alól, mert talán az egyetlen amit végigvittem, és imádtam minden percét.
Lebilincselő játékmenet, jó sztori, sok egyedi ötlet, rengeteg mod a játékhoz, és sorolhatnám.
Nem vagyok előrendelősdi, de ezt tuti előjegyeztetem amint lehet, BF3 hiába gyönyörű, kismiska ehhez, és reméljük azért grafban is fejlődnek picit a srácok :K
Hajjrá STALKER2 :C :C :C :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#30) Kaiku válasza Misi 007 (#7) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Ha ez segít akkor Én előrendelem, ezt nevezhetjük előre összedobásnak is.

(#31) Kaiku válasza Anubiss (#15) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Jah, azóta is a zónában belélegzett rádióaktív por hajtja a mindennapjaidat :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.