Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Szegény ember Metal Gearje.. :D

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#2) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Splinter Cell, Division 2. Jó lesz ez (remélhetőleg).

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Samsung Galaxy S8

(#3) Gery9112 válasza .LnB (#1) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Azért a Splinter Cell 1-3-ig nagyon jók voltak. A Conviction-el elkezdődött egy új irány, szerintem az sem volt feltétlenül rossz, a készítők túl sok 24 részt néztek de legalább ott még Michael Ironside volt Fisher hangja. Ha őt vissza tudnák hozni és folytatják a Conviction-t vagy visszatérnek a kezdetekhez, én boldog leszek. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4) Goblin12

Goblin12
(őstag)

Nem igen szoktam ilyesmit csinálni, de lehet előrendelem gyűjtői kiadásban, ha lesz. Csak mint a Division 2-tőt. :K

(#5) .LnB válasza Gery9112 (#3) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Egyetértek. És főleg az első... fú az nagy cucc volt annó. Suliba ez ment: "Láttad?! Ki lehet lőni a neonokat, meg felspárgázol a falra mint Van Damme" :D Akkor tanultam meg, hogy hiába könyörgök a gépemnek térden álva pár plusz fps-ért. Ez nem ima alapon megy. :D

Ezt meg csak úgy itthagyom ha már megemlítettem: [link]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#6) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ha visszahozzák Michael Ironside-ot (pletyka szinten már ez is többször felmerült), akkor day-1 lesz. Szerettem a korábbi részeket is.

Live-Die-Respawn

(#7) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nagyon jó lenne újra egy kis Splinter. Még könyvben is olvastam. ;)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#8) ribizly válasza .LnB (#5) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Jaja. Nagyon adta az a game. Ott nagyon jól bántak az Unreal Engine-el is, ami azért nem kevesett tett hozzá az élményhez.

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) Dave567 válasza Snip3r_HUN (#2) üzenetére

Dave567
(őstag)

Én a Divet temetem...
Miért nem az 1-et rakják rendbe??????? :(( :((

Eladó Oehlbach Rattle Snake 3M 2*2 Méter

(#10) Snip3r_HUN válasza Dave567 (#9) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Amennyire tudták rendberakták, az 1.8-as patch elég jól sikerült. A csalókkal nem lehet már mit kezdeni mert ahhoz alapjaiban kellene az egész játékot újraírni.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Samsung Galaxy S8

(#11) Dave567 válasza Snip3r_HUN (#10) üzenetére

Dave567
(őstag)

A játékkal igazából semmi bajom, de a csalókkal annál inkább.
Nem hiszem el, hogy egy ilyen cég, nem tudott előre gondolkozni, hogy egy jobb védelmet tegyenek bele. :W

(#12) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Jöjjön csak! Ami azt illeti, a napokban olvastam valahol, hogy van esély egy új James Bond gammára is.

(#13) Snip3r_HUN válasza Dave567 (#11) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Sajnos nem nagyon lehet mit tenni, ha csaló van megpróbáljuk elváltani a szervert.

(#14) Dave567 válasza Snip3r_HUN (#13) üzenetére

Dave567
(őstag)

Mindegy, a Splinter Cell-nek meg van az összes része, kivéve a Convictiont, azt még be kell szereznem, ezt is meg fogom venni, viszont a Div tutira ki marad, nekem nem kellenek csalók, főleg, hogy bele sincs építve a védelem.

(#15) Snip3r_HUN válasza Dave567 (#14) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! kedvence)

Előre kár temetni, talán tanultak a hibáikból.

(#16) tigor válasza Dave567 (#14) üzenetére

tigor
(kvázi-tag)

Nekem személy szerint a Conviction volt a kedvenc részem. Nekem kicsit DieHard4-es feelingem volt tőle. Ami szintén nagyon tetszett.
De kíváncsiam várom, hogy lesz-e ebből valami. Kár lenne veszni hagyni ezt a szériát.

(#17) VTom válasza .LnB (#5) üzenetére

VTom
(őstag)

Bizony. Emlékszem, hogy lapultam mozdulatlanul a székemben 200-as pulzussal, mikor közeledett az őr. :K
Azóta sem adott ilyen élményt egy játék sem.
Ill. ha jól emlékszem a Blacklistre dolgozta ki az nVidia a HBAO-t.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#18) svensson válasza Goblin12 (#4) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Kettőtőt? :D

HyperX Fury 2 x 4 GB 2133 MHz CL14 élettartam garival eladó: https://bit.ly/2Db48KD

(#19) Dave567 válasza Snip3r_HUN (#15) üzenetére

Dave567
(őstag)

Én sajnos mindennel így vagyok, mármint játékok terén, egyszer elcsesztük, majd a kövibe benne lesz, és ez így megy tovább, amíg jön újabb rész. :R

(#16) tigor: Nekem is tetszett, pedig nem voltak elájulva érte. De nekem nagyon is bejött, pörgősebb lett, ott már a bosszúálláson volt a hangsúly, de ilyen is kellett bele.

Az meg vicces, hogy egy hang miatt ítélünk el egy játékot.

[ Szerkesztve ]

(#20) Goblin12 válasza svensson (#18) üzenetére

Goblin12
(őstag)

:DD

(#21) Misi 007

Misi 007
(Közösségépítő)

Eleinte nagyon nem tetszett a Blacklist.
Aztán csak beleöltem 232 órát a Steam szerint, szóval örülnék egy Blacklist 2-nek. :D

(#22) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Snowdrop vagy AnvilNext 2.0 lesz vajon az új engine? Tippre az utóbbi, és szerintem sokban fog hasonlítani a Ghost Recon Wildlands-re és a Rainbow Six Siege-re, vagyis rókabőrözés várható. :)

(#23) k-adi válasza .LnB (#1) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

haha, épp fordítva

pl. a Blacklist király lett de a Chaos Theory is odaba..szott anno.

(#24) Dave567 válasza k-adi (#23) üzenetére

Dave567
(őstag)

Az 1 az miért nem?
Mondjuk nekem tetszett az összes.. :K

(#25) k-adi válasza Dave567 (#24) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

Megmondom őszintén az 1-re már nem is emlékszem :D de a Pandora Tomorrow a magyar szinkronnal nagyon vicces volt, az örök emlék marad :D Chaos Theory meg technikailag volt nagy előrelépés. DA-nak a története volt jó, aztán a Convic.-al bejött a corner-based cover system, meg a többi "új korszakos" újítás stb.

(#26) Dave567 válasza k-adi (#25) üzenetére

Dave567
(őstag)

Tényleg a Pandora marha vicces volt. :K
Az 1 meg igazi Splinter cell, nagyon kellett ott lopakodni, Taktikázni, legjobb rész volt szerintem, Fisher első bevetése. :D

(#27) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Hír.

Lehet, reboot lesz? Semmi alcím, csak simán Splinter Cell:

(#28) k-adi válasza Fred23 (#27) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

Kitudja. Én nem bánnám. Bár az a sok kémes kütyü "régen még nem volt"... :U meg nem lehet hirtelen megint fiatal Sam...

a wildlands dlc szerint idős Sam, akkor meg csak folytatódhat a BL story.

(#29) Fred23 válasza k-adi (#28) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Valszeg ők is csak annyi infót kaptak, hogy lesz, kalkuláltak neki egy árat, a részletekkel meg nem törődtek. Nálam bármi elférne, csak jöjjön hamar, és legyen legalább olyan jó, mint a Blacklist! Az új Tomb Raider meg ez, ami érdekel, idén mást nem is várok. Kérdés, hogy az E3 után milyen gyorsan dobják piacra? Június 14-én ér véget az E3, tudnék örülni, ha szeptemberben már tölthetnénk is! Mondjuk ha pc-re is 80$-ért jön, akkor kénytelen leszek várni, de talán ez a 80$ csak valami gyűjtői kiadás ára, nem a normál változaté.

wjbhbdux: Köszi, hogy szóltál!

[ Szerkesztve ]

(#30) wjbhbdux válasza Fred23 (#29) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

Ez kanadai dollár, kb a szokásos 60 eurós árnak felel meg itt.

(#31) vzarmo válasza k-adi (#25) üzenetére

vzarmo
(őstag)

jaj a DA... mai napig mérges vagyok ubiékra, hogy elszarták azt a részt. a játékélmény valami eszméletlen jó volt, de az a töménytelen mennyiségű bug. nem tudtam befejezni a fősztorit, mert a swatosok érkezésekor mindig kifagyott a játék. azóta se tudom mi lett a vége. :U

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.