Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz errorcode06 #9 üzenetére

    "PC-n pedig nem kizárt egy Nvidia Physx támogatás, amely segítségével a homokszemcsék brutálisan élethűnek/valódinak nézhetnek ki."

    Szerintem ezt a cikkíró sem gondolta komolyan. Eléggé Physx-kifigurázás szaga van.
    Amúgy az elmúlt 10 évben hadd ne mondjam hány VGA-m volt. Láttam én nVidiát, ATI-t dögivel, és elmondhatom: a márkahűség abszolute baromság. Ezer meg egy alkalommal kente el a száját az nVidia az ATI-nak, és vice versa. Mindez nem jelent semmit.

    A Fermi most igen jónak igérkezik, az ATI árait kicsit megnyomja, kb. fél év múlva meg realizálódik, melyik jobb vétel. 2007 óta nem volt nVidiám, de zokszó nélkül "pálfordulok" ha az tűnik a jobbnak. Ez így természetes. Az nvidishit-ezéseddel meg magadról állítasz ki bizonyítványt. Egyértelmű érzelmi reakció. Az ipart vezető kártya nemsokára erősebb konkurenciára talál, te meg élből elutasítod, mert csökken majd a relatív értéke annak, amit birtokolsz. De azzal, hogy ez bekövetkezik, tisztában voltál már akkor is, amikor az 5870-est megvetted. Mi a gond? Az induló árak meg még egyáltalán nem biztosak, tenném hozzá.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák