Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Batu3 #950 üzenetére

    Itt is írják, de ezek messze nem a hivatalos információk. Ha nem kapná meg, nem hinném, hogy a forrásokat kiadnák AOSP-hez.

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Batu3 #950 üzenetére

    Szia,

    Akármennyire is szeretném, hogy a Sony legalább az egységes minimumhoz (2 főverzió frissítés flagship modellekre) tartsa magát, van egy sanda gyanum, hogy a céljuk a mihamarabbi kinyírása a készüléknek. Én is sajnálnám/om, mert elég méltánytalan, ahogy eddig bántak vele pedig azért nem olyan rossz készülék.

    Kicsit meg is könnyezem az eredeti Pixelt (1st gen), mert S820-szal és 2016-os megjelenéssel is megkapta a 10-t (pedig gugliék is mondhatták volna, hogy megállj, mi tartottuk a szavunk, vegyél új készüléket). A Nokia 8 is magára lett hagyva, mert hát ugye a "hülye user" vegye meg az új készülékeket (S835), LG éppen, hogy ki tudta hozni a 9.0-t a V30-ra (S835, vicces, hogy 1 évvel azután hogy a 9.0 megjelent és a 10 startja után) szóval ennek fényében én nem fűznék hozzá nagy reményt. Talán érdemes lehet beszerezni egy Pixel 2-t, főképp ha az is követni fogja az elődszéria hosszú támogatottságát :) (és garantáltan szebb képeket fog készíteni)

    Üdv,
    H

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Batu3

    tag

    válasz Hadeska22 #952 üzenetére

    Köszi a válaszokat, meglátjuk. A desktop mode-ot mindenesetre natívan az Android 10-ben kipróbálnám.

    Ha esetleg tudtok biztosat a frissítéssel kapcsolatban írjátok meg kérlek. :)

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • R.P.

    aktív tag

    Sziasztok,
    Nagy megelégedéssel használok egy ilyen telefont nyár óta, egyetlen dolog van csak, ami eléggé idegesít. Az értesítéseket ha szeretném oldalra húzással eltüntetni, akkor valamiért egy csomószor (kb. az esetek harmadában) azt hiszi a telefon, hogy nem elhúzom, hanem hosszan nyomom az értesítést. Eléggé frusztráló tud lenni egy idő után, olyan, mintha túl rövidre lenne állítva a hosszú nyomás időhatára. Találkoztatok esetleg ilyen problémával? Van ötletetek a megoldására?
    Köszi előre is!

  • R.P.

    aktív tag

    válasz R.P. #954 üzenetére

    Úgy néz ki, hogy csak kérdezni kellett, és rájöttem magamtól. :) Leírom, hátha másnak is hasznos: a Settings > Accessibility > Interaction controls > Touch and hold delay útvonalon lehet beállítani, nekem valamiért "short"-on volt, mediumon úgy tűnik, hogy jó.

  • Batu3

    tag

    Sziasztok!

    Vettem egy Type-C hub-ot, van rajta HDMI is, de nem sikerült sajnos a monitorra küldeni a teló képét. Az USB portok működnek jól, illetve kollégának működött bármiféle állítgatás nélkül a HDMI is egy Galaxy S10-zel (normál és DeX módban egyaránt). Itt most nem spéci desktop mode-ra gondolok - csak, hogy ugyanazt lássam a monitoron mint a telón.

    Van ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Próbáltam google-zni + youtube videókba belenéztem, de nem tűnt úgy hogy bármi trükk lenne, csak egy megfelelő átalakító kell és megy is. Régi Samsungokkal, LG G3-mal pl. simán megy úgy láttam, MTP, USB-OTG ebben a modellben is van. Beállításokban sem találtam semmit.

    Köszi előre is! :R

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • ChoSimba

    tag

    Sajna ez a funkció (MHL) is a múlté. De a régi Xperiákkal is megy.

    [ Szerkesztve ]

  • Batu3

    tag

    válasz ChoSimba #957 üzenetére

    Most már tiszta, nagy kár érte. OTG van, de MHL nincs. :( :W

    Úgy látom a Z5 volt az utolsó ami még támogatta.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    csoki
    Droid 10-zzel mi a helyzet?

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Ganz-[HUN] #959 üzenetére

    Nincs, vagyis lesz ha felraksz egy ROM-ot XDA-ról. Sony ügyesen lezárta a Supportot.. az meg ugyancsak külön misét megér, hogy nyamvadt biztonsági frissítés se mostanában jött a készülékre. Ugyancsak "remek" frissítési hajlandóságáról híres LG a G7-m legalább 1.5-2 havonta frissíti..

    Sajnos tényleg ott tartunk, hogy ha naprakész rendszer / támogatás kell akkor vegyél Pixelt..
    Első generációs Pixel támogatása most ért véget..
    Android 7-tel indult.. és a 10-t kapta meg utoljára (snapdragon s820). Ez a vacak 8-ról indult és Pie-ig jutott (snapdragon s835, csakúgy mint a Pixel 2). Tanulópénznek mondjuk drága volt. De legalább megnyugodtam hogy a Sony 5 év alatt nem tanult a saját hibáiból és ugyanúgy tolja fullba a kretént. :)

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Hadeska22 #960 üzenetére

    Nem is fognak egy ideig, és szerintem egy az egyben el fogják ejteni a sony mobilet.
    Mindenesetre, ha a telefonnak nincsnek egetverő szériahibái, én vennék egyet mert nem drága készülék egyáltalán.
    (Ebay.de New Old Stock)

    Z2-met betörtem, final blow :DDD
    Nagyon sajnáom mert az iphone 6s után megemberelte magát és nagyon megszerettem ismét, és nem akartam leváltani. Deee hamarabb kiviskároltam mint a hardver useless lett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Ganz-[HUN] #961 üzenetére

    A hardver önmagában remek. A kijelző maradt 5.2" ami szerintem "telefonnak" tökéletes. Ezt amiatt írom, mert hasonló dimenziókkal a Xiaomi Mi 9 SE, pl. szinte 6 inchet kínál, nem beszélve a Samsun Galaxy S8/S9 méreteiről / képarányáról. Amit nem lehet elvitatni a telefontól, hogy időtálló a kialakítása. Ugyancsak a sztereó hangszóró sokkal jobb mint egy HTC M9 esetében, pedig ugye a HTC-s 'm' szériánál kezdődött az egész :). A Kamera gyatra. GCam-mel (ha éppen megy rajta) lehet bohóckodni, és sok esetben jobb is mint a gyári, de azért csodát nem érdemes várni. Nincs OIS, ami szerintem igen zavaró (na nem mintha XZ2/XZ3-ban lenne..) főképp ha nincs időd leállni fotózni, hanem gyorsan szeretnél valamit. Szoftveresen amúgy nincsenek kiugró hibái, és ha képes vagy mókolni egy idő után (amint a 10 sokkal stabilabb lesz) akkor mindenképp jó választás lehet. Nekem még van garancia a telefonon, szóval addig biztosan nem nyúlok hozzá, főképp, hogy az akkumulátor látszólag elkezdett masszívan romlani.

    Z2 nem mai példány, ahhoz képest azért fogsz látni javulást akármit is választasz :). Amúgy, ha ragaszkodsz Sony-hoz én vagy XZ2 /XZ2 compact vagy XZ3-ra váltanék XZ1 helyett. Persze nincs jack.. és a fém váz is eltűnt.. de cserébe jobb hardvert kapsz és legalább a 10-t megkapod (szóval egy kicsit tovább tudod hivatalosan up-to-date-n tartani az eszközöd).

    szerk. A sony nagyon sikeres TV-k, illetve egyéb multimédia termékek árusításában, ellenben mobilos frontos elitélendő és gány dolgokat csináltak és sajnos csinálnak a mai napig. Csakúgy mint a HTC, ha egy cég nem képes megújulni és ilyen dolgokhoz folyamodik mint tették azt az XZ1 szériával, akkor szerintem inkább szűnjenek is meg. De ez erősen szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Hadeska22 #962 üzenetére

    Milyen gáz dolgokat csinált? Az első FW 2017. szeptemberi, 2 éven keresztül frissítették a telefont. Ebbe már a 10 nem fért bele. Mi az amúgy, ami hiányzik?

    Persze menő a Sonyt szidni, de ha ők nincsenek, akkor szerintem most nincs sötét téma se a 10-ben. És még elég sok dolgot adtak hozzá a rendszerhez.

    [ Szerkesztve ]

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Bozek #963 üzenetére

    Szerencsére szemtanuja lehettem annak, ahogy a Sony elsőként a világon "vizálló" telefonokat dobott a piacra és aztán kergetette el a vásárlókat ha a sz@rul összeragasztott eszköz viz hatására tönkrement (mert Ők másképp képzelték a vizállóság fogalmát ugye). Gondolhatod, hogy az akkoriban ~140.000 Ft-ért árult Z1 mennyire volt gáz, ha tönkrement egy rövid mártózás után? Magentáéknál úgy volt hirdetve lépten nyomon, hogy vidd magaddal a vizbe és örökitsd meg a pillanatot.. aztán ha megtetted és kaptál egy téglát még csak nem is reklamálhattál. Aztán persze ott volt az Xperia SP, ami remekül működött ..valahol és valakinek, csak a gyártó úgy döntött, hogy hagyja a francba a frissitést 4.3-n egy olyan bugos állapotban, amivel a user semmit nem tud kezdeni. Otthon számtalan user beszivta. Persze ezek "régebbi" készülékek, de ugyanúgy volt alkalmam használni Z3-t egész sok ideig, igazából azt leszámitva, hogy a szoftver sz@r volt rajta, lépten nyomon összef#sta magát.. tényleg semmibe nem tudok belekötni :).

    Tudod ezt a bs-t tényleg csak egy elvakult fanboy tudja igy nézni. Igen frissitették "2 évig" !!444!! Remek. Nézd meg kérlek, hogy mikor adták ki a 10-t. Persze egyszerűbb sunnyogni és miután "hivatalosan is lejárt a két év support" azt mondani (bullshit, nem is mondták ki, hanem japán szolgáltatói frissitési ütemtervekből és ilyen-olyan oldalakról tudtuk meg..) hogy "bocs fiúk, mi tartottuk a szavunk". Ha puszta számokat nézünk a 10-nek is bele kellett volna férnie. Ja, hogy az nem hoz profitot? Az általad emlitett unortodox módszer szerint akkor ha nem tudják kihozni 2020 februárjáig a 10-s frissitést az XZ2-re, akkor igazából megint fel vannak mentve, mert hát hivatalosan 2 évig támogatták ?

    Ha meg a rendszerhez hozzáadott feature-öket tekintjük akkor gondolom a Sony legalább annyit, ha nem többet "adott hozzá" mint a Samsung :)) , ugye ?

    Szerk. Ha ez jelent bármit is, a Nokia-t is elitélem amiatt, hogy a 8-t igy hagyta magára.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Hadeska22 #962 üzenetére

    azon kívül hogy a digitizer a jobb alsó sarokba kezdett gyökérkedni, nem volt semmi bajom se a telefonnal. Talán az hogy a térerőt ha elvesztette, sokszor nem csatlakozott újra. Egy beázást is megúszott..
    Ha NOS telefont veszek, akkor a gyári Sony garanciája még 2 évig él ugye?

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Ganz-[HUN] #965 üzenetére

    Duplakoppos felkeltés van a telefonban? Z2 után hiányozni fog.

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Hadeska22 #964 üzenetére

    1. Nem a Z1 volt az első vízálló telefon, hanem az Xperia V (igaz, ezt nem lehetett hivatalosan Magyarországon kapni). Annak még cserélhető volt az akksija is, nem egyszer vittem víz alá, és semmi baja nem lett. Volt Z1C-m is, ami közel fél órán át volt a táskám oldalsó zsebében, miközben szakadt az eső, azóta is működik.
    2. Az SP tényleg egy elrontott telefon volt, ezt nem vitatom.
    3. Volt pár Sony telefonom (az említett V-n és Z1C-n kívül volt Z5C, XZ1C és most 5), de sosem volt velük szoftveres gondom.
    4. Még mindig az a kérdés, hogy mi az, ami hiányzik a 10-ből?
    5. Jaaa, hogy te Samsung fan vagy? Akkor már értem. Nehogy azt hidd, hogy a Samsung sokkal többet adott hozzá.

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Bozek #967 üzenetére

    Azért jó különböző fórumokon vitázni, mert az elvakult fanokat soha nem lehet meggyőzni és valahogy mindig előkerülnek a "igen, de.." és hasonló kifogások. Elfogulatlanság, én is így szeretlek :) !

    Valóban nem a Z1 volt az első vízálló készülék, ellenben Nekem (sajnos) ehhez volt először szerencsém. Így ezáltal pontosítanék :). Azért remélem, hogy érzed azért mert "Neked nem volt gondod" vagy mert "Neked jól működött" az nem jelenti azt, hogy a többségnek, vagy legalábbis egy bizonyos rétegnek ugyancsak nem volt gondja vele. Amit fentebb leírtam tapasztalaton alapul. Nincsenek számaim (szóval innentől kezdve rád van bízva, hogy elhiszed-e vagy sem), ellenben tisztán emlékszem hány és hány ilyen eset történt. És ha azt mondjuk tf. hogy "csak" 10-15%-a volt minőségileg is kifogásolható a készletnek, akkor rendben van? Azért remélem érzed, hogy a Note7-t ennél kisebb számban jelentették, hogy gyullad, felrobban, etc. És teljes széria visszahívásra került, a tulajdonosokat pedig kártalanították. Sony tudomásom szerint egyik szériát sem vonta vissza és ráadásul ezeket a problémás eseteket is szőnyeg alá söpörték, a felhasználókat cserbenhagyták. Ez persze nem mentesít senkit és semmit. Ha a minőségellenőrzésen ezek nem jönnek elő, akkor bezony az sz@rt sem ér. A Sony nagyon sokáig művelte ezt a fajta magatartást, és ez nem elfogadható.

    3. Elnézést, lehet, hogy még mindig túl korán van, de ezt nem értem hogy jön ide. Az, hogy megint "Neked" nem volt velük gondod az tök jó. De mi van akkor ha másnak / nagyobb rétegnek meg volt vele gondja?

    4. Mindamellett, hogy mondhatnám szimplán "csak mert nekem a legújabb kell" (Dőlt betűvel íródott, szóval kéretik nem komolyan venni), itt van a listám.
    - fejlesztő vagyok, ezáltal fontos, hogy nagyjából le tudjam fedni a telefonos portfóliót. Különböző android főverzióktól kezdve, a gyártó marhaságain át mindent. Nem gondolnád, hogy pl. Huawei készülékeken log-olás mennyire gány, mert a Huawei átírta az egész procedúrát, és sorolhatnám. Az Emulátor akármennyire is valid opció, szimplán egy emulátor marad, és innentől kezdve egy fizikai device ami 10-t futtat (és legkevésbé sallangmentes) az örvendetes dolog.
    -Gesture control & improved task switcher : Nem gondolom, hogy crucial feature, de mindenképp hasznos lehetne. Az az igazság, hogy habár relatíve nagy kezem van, így is kell fogásváltás néhány funkcióhoz, és ezeknél jól tudna jönni.
    -Contextual Reply: A legjobban hiányolt feature számomra, nagyon hasznos tudna lenni.
    -(Dark Mode): Ezt azért is teszem zárójelbe, mert a készülék a kijelzőtechnológiának köszönhetően nem tud ebből profitálni, ergó "jelenleg értelmetlen".

    Ahhoz, hogy a legújabb verziót akarja a felhasználó nem mindig kell valid point. Ez lehet akár csak valamilyen "legfrissebb rendszerhez ragaszkodás" fétis is. Igen, a userek nagy része valóban nincs tisztában az új szolgáltatások nagy részével, de ez nem is elvárható. Ha Average Joe azt látja, hogy Kate Dark Mode-dal menőzik, akkor neki is az kell. Persze le van sarkítva a dolog, de valahogy így megy ez. Ha az alapján működne a dolog, mint ahogy leírod, akkor igazából 5.0 max 6.0-nál nem is kellene több, hisz a Droid 5.0-tól egészen stabil és mindenre alkalmas. Érted.

    5. Bro, ezt nagyon benézted :DDD . A legutolsó Samsung telefonom az SII volt, azóta kerülöm őket, ahol csak lehet. Még ha HTC fan-nak lettem volna titulálva, azt megérteném (hisz sokáig csak HTC-ket használtam), na de Samsung fan? A Samsung én úgy gondolom, hogy mint Android fejlesztésben is aktívan résztvevő tag többet adott hozzá a rendszerhez, mint a Sony. Ezeket főképp az S6, S7, S8 érából értem. Ebbe nem kell többet látni.

    Őszintén szólva én soha nem értettem, hogy bizonyos emberek miért védenek gyártókat. Ha nem kapsz érte fizetést tökre értelmetlen ;) . Ha HTC, LG, Samsung, Motorola (Lenovo), Sony vagy akármelyik cég csinál valami aljasat, ugyanúgy kiakadok, mert mint szakmabeli és mint consumer is etikátlannak és undorítónak tartom. Maradva a topic témájánál: A sony sunyi módon hagyta cserben a készüléket? Igen. Adott ki erről bármilyen "clear communication" nyilatkozatot? Nem. Innentől kezdve az, hogy Te véded a gyártót az a szíved joga, a tényeken nem változtat.

    Btw, következőre jó lenne, ha nem csak a Neked nem tetsző / potenciális belekötési pont részekre reagálnál, mert sok felvetésemre valahogy nem jött válasz (pl. az egész második bekezdésre..) :U

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    Ha a NOS telefont kibontom, akkor a 2 év gyártói garancia onnantól kezd el számolni? Tehát itthon a Sonynak elküldhetem szervízbe ha bármi baja is lesz?

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    csövi
    megvan a telefon
    WiFi Luxus? :U
    Újra kell indítani a telefont ahhoz, hogy működjön. És azt írja, hogy hálózat letiltva. Az itthoni wifi, és a másik telefonról osztott wifiről úgyszintén. Garba vissza? :U

    [ Szerkesztve ]

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Ganz-[HUN] #970 üzenetére

    Szia,

    Melyik főverzión vagy? Erre a hibára többen is panaszkodtak 8.x alatt. Ha már Pie-n vagy, frissítés után volt resetelve? Elnézést, ha esetleg triviális kérdéseket teszek fel, de néha a workaround az pont ezekben keresendő :).

    Szerk. Nekem személyesen ugyancsak volt ilyen gondom 8.x alatt, de 9.0-ra frissítéskor megszűntek. Azóta igazából csak a lassú csatlakozást lehet felróni. Volt kollégámnak viszont 9.0-val is megmaradt és neki egy reset megoldotta (alapból nem resetelte 8.x--> 9.x után)

    szerk #2:
    Ez milyen gyakran fordul elő? (Napi /heti / fél naponta , etc)

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Hadeska22 #971 üzenetére

    Legujabb software, Droid 9 Ota tűnt fel.
    Ma kaptam meg, és csak annyit használtam hogy update meglett.. Updatek közt párszor restart kellett mert nem volt wifi.
    Build: 47.2.A11.228

    Mondjuk per pillanat teljesen jó. Németországban vásárolt készülék.

    Csak engem zavarnak a diagonals csíkok? Gondolom a digitizer.

    [ Szerkesztve ]

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Ganz-[HUN] #972 üzenetére

    Szerintem, ha továbbra is fennál ez a dolog és még nem csináltál soft-resetet, akkor érdemes lenne egyszer megtenni. Nem ideális helyzet, de az esélyt add meg :) !

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Hadeska22 #973 üzenetére

    Nem merem :DDD
    Xperia M5-nek se volt semmi baja addig amíg nem toltam factory resetet rajta.

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Batu3

    tag

    válasz Ganz-[HUN] #970 üzenetére

    Welcome!
    8-n nekem is rossz volt a wifi, most már csak valóban lassan csatlakozik fel. 4G azonnal.

    Megkérdezhetem mennyiért sikerült hozzájutnod? :)

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Ganz-[HUN]

    addikt

    válasz Batu3 #975 üzenetére

    260 Euro.

    Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

  • Sztyepadzso

    őstag

    válasz Ganz-[HUN] #976 üzenetére

    Használtam párhuzamosan egy Lumia 950-et, most meg egy Huawei P30 Pro-t a telefonnal, és a Sonynak a saját pálcikái alapján, illetve programmal mérve is mérföldekkel gyengébb volt a Wi-Fi "jelfogó képessége", mint a másik kettőé, ugyanabban az időben, agyanarra a routerre csatlakozva, ugyanarról a helyről nézve(nyilván).

Új hozzászólás Aktív témák