Új hozzászólás Aktív témák

  • Lupous

    csendes tag

    Hmm.

    Szerintem messze a legszebb design a sony berkeiből kerül ki, legalábbis a telefonok frontján. Kellemes, esztétikus küllem, praktikus megoldások. (Nem lóg ki a kamera, van normális fotógomb, jobbkezeseknek pedig tökéletes helyen van az ujjlenyomat érzékelő.) Remek anyaghasználat, illetve összeszerelés. Ez a készülék is szép lett. (Talán a hátlap lehetett volna üveg, vagy olyan matt - azt hiszem az is üveg - mint a Z5c-nél. )
    Sajnálom, hogy a kamera nem a legjobb, pedig elvileg minden adott lenne hozzá... Gyors is a masina. Szuper cucc ez, csak az árazás van egy cseppet elnagyolva. Ezen bukik el a sony szerintem legtöbbször. Viszont nem értem, miért hagyták el a víz (csepp) és porállóságot, még ha nem is használná az ember a víz mélyén, akkor is egy pozitív dolog, mondjuk esőben, vagy neagyjisten' egy táskába boruló vizespalack esetén.

    Mindezzel együtt, mióta az eszemet tudom, csak sony(ericson) telóm volt. (T100 majd X8 és kb. 3 éve Z (C6602) ) S aktuálisan mikor birtokomba kerültek, mindig maximálisan elégedett voltam velük, remekül szolgáltak és még menők is voltak. Egy szóval elégedett voltam az eddigi sony telefonjaimmal.

    A jelenleg is használt Z-met, lassan szeretném lecserélni. Sajnos néha rakoncátlankodik az utóbbi időben a fülnél lévő hangszóró (ez egy telefonnál nem kellemes :S ) s talán már lassú is szegény, illetve nincs rá új droid se már. Szeretnék továbbra is sony telefont vásárolni (nyilván a pozitív tapasztalatok miatt), viszont nem tudom, meddig várjak, érdemes-e. Nagyon szemezek a kompaktokkal Z3c vagy Z5c mivel sokszor túl nagynak bizonyult a Z, s egy hangyányival kisebb külső praktikusabb is lenne. Illetve az áruk is emberbarátabb lett. (pl Z5c már van 110k Ft-ért is.) Viszont mindegyikről olvastam a tesztek/fórumok böngészése során hideget-meleget. S nem tudom a frissített droidok mennyire orvosolják/javítják/csökkentik a készülékek teljesítményét. Érdemes lehet-e megvárni a Z5C utódját, nyilván egy valagnyi pénzért ha megjelenik (HA megjelenik, és egyáltalán lesz.), vagy válogatni a jelenleg piacon lévő régebbi típusok közül?

    Köszön szépen a sok sok tes

Új hozzászólás Aktív témák