2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

:Y :C Remélem meglépik, és jön EU-ba is gyorsan.

Live-Die-Respawn

(#2) pilóta

pilóta
(veterán)

Ha a Sony sávszélesség problémákra panaszkodik, akkor mit szólnak majd a userek? ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Ez azt jelenti, hogy PS3-exkluzív címekkel is lehetne PC-n játszani?
The Last of Us, Dragon's Crown, stb.?

És hogyan vennénk meg ezeket a címeket PC-re? Egy online felületen, mint pl. a STEAM? :F

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#4) Televan

Televan
(veterán)

PS4 -es exkluzív játékokat futtatni PC -n. Nem lenne rossz. :K

(#3) AxBattler Szerintem mi csak egy futtató klienset kapnánk, és felhőbe futna a egész.

[ Szerkesztve ]

???

(#5) Def26

Def26
(félisten)

Az az érdekes, hogy ez alapján US szinten van Európában is a sávszélesség. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#6) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Végülis, ha van egy PSN fiókja az embernek, beregisztrált PS4 géppel, akkor a Sony-nak úgymond mindegy, hol is játszol a megvásárolt játékokkal.

A Slime draws near! Command?

(#7) pilóta válasza Def26 (#5) üzenetére

pilóta
(veterán)

Főleg, hogy úgyis a pingen múlik főképp minden...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) myckie2 válasza AxBattler (#3) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Nézd meg az onlive rendszerét és képzelj el valami hasonlót.

(#5) Def26 ez nem a sávszélességen múlik. Inlább az akaraton, hogy mennyire építsék ki a szerverparkot az eu-ban.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#9) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Aztán ki venne ezután PS3-at? Remélem, hogy nem lépik ezt meg, a sávszélt hagyják csak meg a PS4 és Vita tulajoknak.

(#10) Fossza

Fossza
(tag)

Hmmm... Dust 514 on PC...? :C :C :C

(#11) feri95

feri95
(csendes tag)

Most őszintén... Itt van tényleg olyan naív ember aki azt hiszi, hogy mindenféle Playstation nélkül játszhat valaki pc-n PS játékokkal? Nyilván nem. Csak akkor ha van mellette egy ps3/4/vita otthon. Nyilván másképp nem érné meg a sonynak.

(#12) Lomha 8V

Lomha 8V
(őstag)

Érdekes elgondolás.

(#13) Televan válasza feri95 (#11) üzenetére

Televan
(veterán)

Miért ne. Nem a konzolok eladásából jön neki a profit. Ha egy exkluzív címet, ezen rendszeren keresztül még el tud adni 1millió példányba.Miért is nem érné meg neki?

???

(#14) sz.atesz89 válasza Televan (#13) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Helló! Kéne egy kis segítség, tegnap próbáltam twich-re közvetíteni PS4-ről. Hogy lehet azt megoldani hogy a fekete keret az avatarommal ne legyen rajt a közvetítésen sem meg az én képernyőmön se mert. Nekem lekicsinyíti azért zavaró , közvetítés is kicsi lesz tőle.

PSN: szuhi Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#15) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

2014-ben?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.