Hir​d​etés​

2017. november 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) woros

woros
(őstag)

Switchre vettem meg, nagyon szuper a játék, de az ufós pályák kicsit nehezek. A Sonic 1, 2 és a Spinball volt nálam annak idején sokat játszva. A 3. résszel egyszer a 90-es években egy Sega klubban játszottam, de nagyon furcsa volt a grafikája az előző két részhez képest. A CD-vel meg már csak PC-n játszottam.

(#2) GreatL

GreatL
(tag)

Azért a Sonic Generations nagyon jó lett nem is olyan rég.

i7, 1080 Ti

(#3) dreampage válasza GreatL (#2) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Sajnos az a kivétel, ami erősíti a szabályt, és talán még a Colors. De ezek előtt (és után) amiket alkottak, jobb nem is beszélni róla. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#4) DeFranco válasza dreampage (#3) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

az all star racing és all star racing transformedek számítanak? igaz hogy nem klasszikus sonic játékok de bitang jó spinoffok, főleg a transformed, ami egy kiváló, lendületes, gyors, és rendkívül családbarát játék.

(#5) Sinisi

Sinisi
(őstag)

"Teljesen megújúlt" formában :-). Olyan régen toltuk rajta a szekeret, hogy ha újrajátszanánk a "régi" változattal úgylehet fel sem tűnne, hogy régi...

(#6) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Köszi a tesztet! A játék nagyon tetszik, tuti megveszem karácsonyi akcióban! :C

A karakter irányítása, gyorsulása, lendülete, ugrása és képességei 100%-ig megegyeznek a klasszikus játékokéval.
Újdonság a Drop Dash. ;)

"Cable management is for the weak!"

(#7) GreatL válasza DeFranco (#4) üzenetére

GreatL
(tag)

Túl voltak tolva karakterekkel. Túlságosan off volt a spin. Szerintem is jó gokartjátékok amúgy.

i7, 1080 Ti

(#8) bodry123

bodry123
(senior tag)

A tesztnél egy link az áruházra és egy ár szerintem elférne egy mondatban. Köszönjük!

(#9) DeFranco válasza GreatL (#7) üzenetére

DeFranco
(PH! nagyúr)

engem nem zavart, de ez nyilván szubjektív. sonicot és knuckles-t kimaxoltam, azóta meg szép lassan funolva még pár karaktert felfejlesztek, valahogy mindig előkerül ez a játék, ha csak pötyögni akarok egy fél órát.

és apaként általában csak fél órás pötyögésre van alkalom/energia, így rendszeres vendég :D

(#10) kovsol válasza bodry123 (#8) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

És ugye nem is csak egy platformra jelent meg. :)

May the Force be with you

(#11) Döglött Róka válasza bodry123 (#8) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Google

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) bodry123 válasza Döglött Róka (#11) üzenetére

bodry123
(senior tag)

Nem.

(#13) dreampage

dreampage
(HÁZIGAZDA)

A végére odaírtam a platformokat. A címben hagyományosan az a platform szerepel, amelyik változatot teszteltük.

A játéknak soha nincs vége.

(#14) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Sonic Mania ez engem is meg fogott,köszi a tesztet. :R

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 400 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#15) Giinos

Giinos
(PH! kedvence)

Sirok :D
Nesze neked 4K kijelző , VR , meg sokmagos konzol itt a 16 bit ismét :D

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#16) kovsol válasza Giinos (#15) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

"Gyönyörű látvány és zenék;"

:D

May the Force be with you

(#17) gubacsino

gubacsino
(fanatikus tag)

Köszönöm az ismertetőt!
Pont nem régen vittem végig az első részt mobilon. Már nem is tudom hanyadszorra!
Igazi 2D Sonic! Végre! Kár hogy évtizedeket kellet rá "várnom" :DD
Számomra ez a 4. rész! ;)

(#18) DonaldJames válasza gubacsino (#17) üzenetére

DonaldJames
(tag)

Sonic.Mania 2017-est Ki próbáltam pc-n nem rossz :DD

Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 400 pozitív és 0 negatív..... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#19) laposonly11 válasza Giinos (#15) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

Pontosan, ha jó a zene, a játékmenet, ötletes a játék, a grafika pofás, tehát az összkép hangulata megnyerő, akkor ki a fene nézi azt hogy 4K vagy 700p?!

???

(#20) Memora

Memora
(senior tag)

Anno Megadrive-on szó szerint rongyosra játszottam az összes Sonic játékot, de ma már nem venném elő, és ezzel az újjal sem játszanék. A retrót és a nosztalgiát nem nekem találták ki... :(

''Valahányszor valaki igazat ad nekem, mindig úgy érzem, hogy nincs igazam'' Oscar Wilde

(#21) mad1 válasza Memora (#20) üzenetére

mad1
(PH! kedvence)

Most ebben nincs continue max lifeal?

Mikor nézed te a vga-dat miközben használod?Fejen állva se.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.