Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Somatom #7 üzenetére

    A kettő együtt jár.
    Hozzáteszem remekül össze lehet hangolni, én gyerek mellett is megoldom. Ehhez viszont kell egy jó háttér.

    Neked nem kell gyerek, nem is szabad bevállalni. Egyszerűen van, akinek ez nem kell.
    Se most, se később.

    Kérdés viszont, ha ez a nő anno téged igazán szeretett, akkor miért "martad el" magad mellől?
    Kérdés ő boldog-e most, hogy van gyereke, avagy sem? ( szerintem boldog, a nő erre van programozva, a férfi kicsit más logika mentén működik).

    A távoli ismerős persze, hogy sikerrel járt, Te parkolópályára tetted, gondolom az erősebb kötődés kialakulása előtt már azon is volt.

    A házasságok fele válással végződik, ez is programozva van, képtelenek az emberek megfelelő döntéseket hozni és esetleg megjavítani dolgokat.

    Nem vagyok okosabb senkinél, mögötted sokkal több élettapasztalat van. :R Csak érdekelnek a különböző élethelyzetek okai.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • fatpingvin

    őstag

    válasz Somatom #7 üzenetére

    Na ez az.

    Kevés dolog bassza fel az agyam gyorsabban mint amikor valaki a gyerekvállalás témát kezdi nálam feszegetni.

    magamat ismerem annyira hogy belássam hogy kevés dolog van ami kevésbé lenne nekem való mint ez. nem viselem el magam körül a kisgyerekeket, nem tudom megmagyarázni de ez van. Az az életre szóló felelősség amit egy utód jelent az meg abszolút nem hiányzik az életemből, van elég más.

    Nekem ez csak teher lenne, és nem, nem érdekel a mi lenne ha. Az alapján kell dönteni amit most látsz, én ezt látom most.

    Bármikor felülbírálhatom az álláspontomat, és újragondolhatom a kérdést. Nyilván az ott és akkor aktuálisan elérhető infók alapján. 50 fölött (ha élek addig, ki tudja...) már nyilván elő fognak kerülni ezek a szempontok is, hogy egyre kisebb lesz az esély hogy végig tudom vinni a feladatot amit magamra vállaltam, ami meg így nem egy felelős döntés.

    Nagyon sokat lehet erről a kérdésről beszélni, a szempontjaimat nem is hozom ide :)

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák