Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tapsi #36 üzenetére

    De most ennek a konkrét technológiai/menedzsment kérdéshez mi köze van?

    Hogy a menedzsmentnek mi köze van ahhoz, hogy valami sz@rul van menedzselve és átmegy minden szutyok a többi osztályra? Semmi.

    Ha nekem családi ház kell, akkor mire megyek egy kutyaóllal? Nem azt kaptam, amit kértem, sőt, még közös halmaza sincs a kettőnek.

    Ugye? Mégis mindenki akkora kussban van, sőt, tapsol mikor átadnak egy újabb kutyaólat drágán, hogy ihaj. Ha családi ház kell, well, én friss tapasztalatiam szerint 0-24-ben legyél a brigád seggében, de a legjobb ha a legtöbb részfeladatot magad csinálod meg. Akkor nem kutyaólad lesz.

    Azt pedig megnézném, hogy a hozzád hasonlók milyen hangosan hörögnének, ha az állami informatikai rendszerek így működnének.

    Azon hozzám hasonlóak, akik ma délelőtt is betoltak egy valag pénzt állambácsinak "járulék" címén és cserébe egy vödör sz@rt kapnak? Nem szabad ilyenkor hörögni? Mit kell csinálni?
    Szerencse, hogy van/volt lakótárs aki egyetem után ezen területen fejlesztgetett. Voltak sztorik, na.

    nevemfel: Majdnem olyan reflex, mint amikor védeni kell a mundér becsületét. Bármi áron.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák