Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    konzolon nagyon bugos, PC-én úgyszintén, bár ne mannyi... alapvető hiánoysságok, hibák vannak benne (pl: el szeretnél trélerezni egy járgányodat a garázsból. felparkolsz vele a trélerre.... átváltasz a vontató járműdre, és abban a pillanatban a már tréleren parkoló verdád egyszercsak átesik az utánfutón... nyekk. másik: nyergessel odacuccolsz a darud mellé, hogy megpakold... váltasz a darura, gépészkedsz, és felhúzott szemekkel figyeled, hogy a nyergesed platója nem is létezik a daruskocsid számára... átesik rajta/átkaszálod a pixeleket... jót kuncognék, de... azért ez elég nagy baki. főleg egy MudRunner után...)
    remélem sztím megjelenésig összekapják... híresztelések szerint 2021-ben érkezik oda...
    jah, 90+ órűm van benne, még nem anynira bosszantóak a bugok, hogy abbahagyjam... tetszik, vártam nagyon a gémet, de... sajnos csalódtam is benne...
    a legnagyobb hiányosság számomra a cruise control hiánya... Mudrunnerbe belefért, ide nem.. pedig.. itt is nagyon jól jönne....

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák