2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Z a hangya

Z a hangya
(tag)

Jó lesz nemsokára újra puttyogtatni :)

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#2) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Nem lesz ez rossz játék. Azonban hanyagolhatnák a mozgáselmosódást, az első fordulásba beleszédültem.

(#3) Espla

Espla
(aktív tag)

Demot kiadni luxus?

(#4) F_Zolee válasza Espla (#3) üzenetére

F_Zolee
(veterán)

Manapság ez a demo. :) :F

(#5) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Rettentően unalmas már ez a II. VH-s vonal..

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#6) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Így jól néz ki, egy végigjátszást biztosan megér :)

kengyel

(#7) batman91 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére

batman91
(senior tag)

Szerintem meg a modern hadviselés unalmas, de nagyon.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#8) sz.atesz89 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Végre egy 2. vh-s játék felüdülés a sok szar mondern hadviseléses játék közt.

Ha valaki csatlakozni akarna 1 jó társasághoz aki játsza a sniper elite 3 multiban várjuk szeretettel már kb vagyunk 8-an aki előrendelte. Honlapunk itt van ha valakinek felkeltettem az érdeklődését. Még a v2-vel is játszunk, oda is várjuk az embereket.http://snipereliteonline.hu/site/index.php

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#9) sz.atesz89 válasza sz.atesz89 (#8) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Remélem nem jönnek át ők is a modern hadviselésre.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#10) xtremez

xtremez
(aktív tag)

2. vh-s témával nincs gond, de ez elég unalmas! Semmi különbség 2.-hoz képest. :((

(#11) Sub-ZeRo válasza xtremez (#10) üzenetére

Miért szerinted más ilyen játékok (ne nevezzük nevén a sorozatot :D ) van valami változás benne?! Hát persze hogy nincs. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#12) Silentfrog válasza batman91 (#7) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Összefoglalva .: unalmas már már minden! :D

(#13) sz.atesz89 válasza Silentfrog (#12) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Ebben van változás a v2-höz képest csak ti így nem veszitek egy videóból.

Sniper EliteV2: regeneráció,nincs xp-rendszer, nincs összerakható fegyver és kinézet, xray, nincs kistérkép,

Sniper Elite 3: gyógyszercsomag nincs regeneráció, van xp-rendszer,van összerakható fegyver és kinézet, továbbfejlesztett xray, itt van kistérkép, több fajta csapdát lehet lerakni, grafika szebb mint a v2é,autós xray kamera

KB így ennyi első nekifutásra, amiről tudunk és még sztem van ami később derül ki.

(#14) xtremez válasza sz.atesz89 (#13) üzenetére

xtremez
(aktív tag)

Aha. Majd kipróbálom egyszer, de továbbra se nyűgözött le.

(#15) Silentfrog válasza sz.atesz89 (#13) üzenetére

Silentfrog
(veterán)

Én nem azt írtam, hogy ez a játék az unalmas.
A nyafogásra reagáltam,hogy azt írták, hogy unalmas a 2. világháborús történet más szerint meg a modern az unalmas már... ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) tonerz

tonerz
(aktív tag)

Én már várom, mivel az előző részt is élveztem, és valljuk be nem vagyunk nagyon eleresztve sniperes játékokkal, világháborús vagy modern koritól függetlenül.

(#17) juve600

juve600
(veterán)

üdv

ha az előrendelöknek a SECURE U-BAHN DLC -t adták volna ,szerintem 10szer annyian megrendelték volna,de erről a mapról nincs hir,illetve arról sem hogy mikortól lehet előtölteni

a 2-höz visszatérve,láttam irtátok itt a kritikákat hogy mi -miért nem jó,sztem aki játszott az 1-el annak nagy előrelépés volt a 2 minden téren,a 3 ugyanaz a motort használja tehát grafikában nem lessz nagy változás ha egyáltalán lessz,de azért sok fejlesztést bele tettek

a 2 mezőnye sajna nagyon felhigult mióta 1 napig ingyenes volt a játék,belépnek sokan a mi szerverünkre is és 5-10 perc után sűrű csitterezések közepette távoznak,nem fogják fel hogy mi itt a klánba átlag 1000 óra játékidővel rendelkezünk és nem azért lőjük őket halomra mert csalunk
megjegyzem mi nem is tudunk igy fejlődni,van egy orosz klán akik ellen 1 év után sikerült nyerni csatát,addig csak szivtunk,mondjuk má nem verte meg őket egyedül mi

na a lényeg akinek tetszett az 1-2 annak 3 is fog,gyertek minnél többen játsznai,jövö héten indul a dedikált szeronk a 3-ban,minden további info a honlapunkon

www.snipereliteonline.hu

(#18) juve600

juve600
(veterán)

SNIIPER ELITE 3 :

1. pálya TOBRUK
2.pálya GABEROUN

fegyverek :

1 . M1 GARAND
2. CARCANO ( olasz puska)
3. GEWERH 43
4. LEE-ENFIELD MK3

5. STEN MK II
6. MP40
7. THOMPSON

8. PANZERSRECHK
9. WELROLD
10. LUGER P08
11. WEBLEY MK4

12.DINAMITE
13. LAND MINE
14.TRIP MINE
15. S-MINE
16. AP ROUNDS

XBOX 360-on ezek vannak,grafika szép,xp rendszerműködik,1 pálya 1 xp szint,golyókamera is jól meg van csinálva

több infot is irok majd ahogy előrébb jutunk a játékban
PC-re péntek 19.00 órától lehet tölteni elvileg STEAM-en

(#19) juve600

juve600
(veterán)

steam-en lehet előtölteni a játékot

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.