Új hozzászólás Aktív témák

  • juve600

    nagyúr

    üdv

    beszéltem ma egy irországi sráccal,ő 2 hete teszteli a sniper 3-at ,bekerült valahogy a csapatba

    azt mondja hogy brutális a különbség a 2 és 3 között,a csendes ölés részt emelte ki hogy nagyon meg van csinálva,sajnos többet nem mondhatot de csütörtökön ugyis kiderül

    ha az előrendelöknek a SECURE U-BAHN DLC -t adták volna ,szerintem 10szer annyian megrendelték volna,de erről a mapról nincs hir,illetve arról sem hogy mikortól lehet előtölteni

    a 2-höz visszatérve,láttam irtátok itt a kritikákat hogy mi -miért nem jó,sztem aki játszott az 1-el annak nagy előrelépés volt a 2 minden téren,a 3 ugyanaz a motort használja tehát grafikában nem lessz nagy változás ha egyáltalán lessz,de azért sok fejlesztést bele tettek

    a 2 mezőnye sajna nagyon felhigult mióta 1 napig ingyenes volt a játék,belépnek sokan a mi szerverünkre is és 5-10 perc után sűrű csitterezések közepette távoznak,nem fogják fel hogy mi itt a klánba átlag 1000 óra játékidővel rendelkezünk és nem azért lőjük őket halomra mert csalunk
    megjegyzem mi nem is tudunk igy fejlődni,van egy orosz klán akik ellen 1 év után sikerült nyerni csatát,addig csak szivtunk,mondjuk má nem verte meg őket egyedül mi

    na a lényeg akinek tetszett az 1-2 annak 3 is fog,gyertek minnél többen játsznai,jövö héten indul a dedikált szeronk a 3-ban,minden további info a honlapunkon

Új hozzászólás Aktív témák