2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Csak nekem tűnt fel, vagy tényleg elég hülyén van megoldva a lovaglás? Olyan, mintha fele olyan hosszú lenne a lába annak a szerencsétlen állatnak :DDD

Am óriási játék lesz, én tuti megveszem :K
Főleg a sárkányos részek tetszenek benne, na azok nagyot ütnek :C :Y

(#2) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Tényleg jó. Kíváncsi vagyok milyen vas kell majd neki.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#3) Saccco

Saccco
(veterán)

Szerencsére volt benne egy-két új jelenet is. A legjobb a két kezes kame-hame varázslás.... :DDD :DDD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) havasa válasza Redcaster (#1) üzenetére

havasa
(aktív tag)

Most, hogy mondod, a ló tényleg úgy néz ki, mint egy szétszteroidozott póni:D
Csak nekem tűnik úgy, hogy minnél többet mutogatják, annál jobban romlik a képminőség?

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#5) TaS1kaaa

TaS1kaaa
(aktív tag)

Nem láttok nagy különbséget az Oblivionhoz képest ami miatt ez olyan hiperszuperjó lenne.

(#6) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

Egyelőre gagyibbnak látszik, mint az Oblivion.
Csak nekem tűnik hülyeségnek az, hogy átvágja az ellenfél torkát, az meg vígan küzd tovább, holott nem tűnik zombinak? :U
A sárkányos részt, meg hagyjuk. Szegény szárnyas, egy harapással kinyír egy Ogre karakterisztikájú enemy-t, a főhős meg simán hazavágja egy buzogánnyal? (Nem ez a videó).

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#7) .mf válasza Saccco (#3) üzenetére

.mf
(veterán)

Én csak egy új jelenetet láttam, a pókosat -- a többit már mind mutatták :(

(#8) Saccco válasza .mf (#7) üzenetére

Saccco
(veterán)

Akkor ezek szerint lemaradtam azokról a videókról. :N

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9) .mf válasza TeeBee73 (#6) üzenetére

.mf
(veterán)

De, nekem is, de ez sajnos a TES sorozat védjegye, és talán a Fallout kivételével a legtöbb játékban így van :( Már az eddigiekben is utáltam, hogy szinte mindegy, hol sebzed meg az ellenfelet, csak HP-t veszít, de a megsebzett végtag működik tovább. Nincs az, hogy lábonlövöd, és a földre esik; vagy az, hogy egyik karon, s akkor csak a másik kézzel tudja a fegyverét használni.
Az meg a másik, hogy -- főleg alsó szinteken -- órákig kaszabolhatod az ellent, az mégse hal meg. Hiába döföd át hússzor lándzsával, az csak vígan jön tovább. A kardcsapások véranimációjától már meg kellett volna vérveszteségben halnia, de még mindig ott a fél hp :))

(#10) Manbal válasza TaS1kaaa (#5) üzenetére

Manbal
(senior tag)

Ez boxos videó, a PCs verzióban remélhetőleg nagyobb felbontású textúrák lesznek :) de amúgy nagyon jónak tűnik eddig amit láthattunk belőle

(#11) TeeBee73 válasza .mf (#9) üzenetére

TeeBee73
(őstag)

"...de még mindig ott a fél hp". :K
Ennek örömére, bedobok egy fél HP-t. (Házi Pálinka). :D

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#12) Scholes9 válasza TaS1kaaa (#5) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Ennyi...

(#13) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Na, ezt a videót hamar leszedették. :DD

(#14) Abu85 válasza Redcaster (#1) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

És tényleg. :DDD Na de a furcsa lovaglás legyen a legnagyobb baj. :)

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#15) Kassadin válasza TeeBee73 (#6) üzenetére

Kassadin
(addikt)

Én a mostani videót már nem tudtam megnézni, ezt a videót véletlenül néztem végig: Elder Scrolls Skyrim: SDCC 11: Gameplay, ebben a vidiben 1:32-nél vágja el a fickó torkát...

[ Szerkesztve ]

(#16) Saccco válasza Kassadin (#15) üzenetére

Saccco
(veterán)

A találatfigyelőt majd a következő TES játékba teszik bele.... :DD

(#17) velizare válasza .mf (#9) üzenetére

velizare
(veterán)

ez a műfaj sajnos ilyen.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#18) Findzs

Findzs
(addikt)

törölték a videt

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#19) Ateszzero válasza velizare (#17) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Végülis nem törvényszerű hogy ilyennek kell lennie.
Nézd meg a jrpg-ket. Ott egy-egy elenfélnél külön kell megölni az egyes testrészeket, majd csak utánna jön a fő test.

(#20) velizare válasza Ateszzero (#19) üzenetére

velizare
(veterán)

jó, legyen. skyrim normál fokozaton, "ai"val. az első lesből támadó íjász átlövi a fegyvertartó kezedet, és amíg a nyílvesszőt próbálod kirángatni a kezedből, átlövik a vádlidat is. kalandor, akárhová is lapozol, kalandod itt véget ér!
nincs ehhez hozzászokva a játékostársadalom, pláne nem normál fokozaton.

Life is death, death is life. No life, no death. Life is life, death is death.

(#21) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

Zenimax. bizony mondom néktek tegyétek vissza a videót.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) davidsonic

davidsonic
(csendes tag)

Nem, nem értem ezt a Todd Howardot. Minden új általa vezetett játéknál elmondja, hogy "huge develepoments", meg "a totally new system" (ami akár igaz is), de hogy én nem látok "huge" fejlesztéseket az Oblivion és a Skyrim között, az tuti.
Eddig csak a Dark Messiah hozta nekem az fps kardozós érzést...

(#23) errorcode06 válasza davidsonic (#22) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Azt én is imádom :) Egyik kedvenc FPS-em :D

Am valaki tud valamilyen hasonló gammát mit a dark messiah, a TES sorozatot leszámítva?

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.