2017. május 27., szombat

Gyorskeresés

(#1) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Én telefonra találtam meg, évek óta nem volt olyan játék ami képes lett volna lekötni mobilos kiadásban, de ez nagyon jó.
Nem piszkál, hogy "daily mission", hogy "FB csatlakozzál és kapsz egy marék vattacukrot", a reklámok sem undorítóak, van pici mikrotranzakció, de korrekt áron 1-2$ és összesen van kb. 5 opció, mind "örökre szól".

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#2) davidsone válasza D1Rect (#1) üzenetére

davidsone
(PH! addikt)

Én is mobilon toltam jóféle :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) zsotesz81 válasza davidsone (#2) üzenetére

zsotesz81
(senior tag)

Én is mobilon játszottam sokáig, most a 2.részét nyüstölöm.

(#4) Kasya válasza D1Rect (#1) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

+1 a mobilra :)

(#5) davidsone válasza zsotesz81 (#3) üzenetére

davidsone
(PH! addikt)

Az is jó?

(#6) wierra válasza davidsone (#5) üzenetére

wierra
(fanatikus tag)

Még jobb.

"Fun starts @ 5500 rpm. Greyout comes @ 7600 rpm." - B16A2 VTEC - - - - - - - "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

(#7) davidsone válasza wierra (#6) üzenetére

davidsone
(PH! addikt)

akkor tolom is... :R

(#8) Petreszku

Petreszku
(fanatikus tag)

Sziasztok! Boxon játszom vele. Nagyon tetszik, végig vittem és az első három pályát kimaxoltam. A többi pályán még van mit csiszolni. Az ötös pályával szenvedek csak, de ott nagyon. :)

(#9) kelly416

kelly416
(PH! addikt)

A reloaded miatt lett alaplap cserés a G4-em. :DDD
Na jó, ez így nem igaz, az LG csinálta a hibát, a játék csak segített felmelegíteni a telót annyira, hogy elő is jöjjön a baki.

Ettől függetlenül nagyon jó kis game a reloaded. :R Ha lesz min, ezt is tesztelem.

:) LG G4 vs Note4 -> https://drive.google.com/drive/folders/0Byk7NIyddZokV3JFUUhsR2M2YW8?usp=sharing

(#10) gproject

gproject
(tag)

csaladom egyik kedvence a shielden
mobilon meg nem jatszottam vele(nem is szokasom telefonon jatszani), de a konzolon a gamepaddal szuper, es nagyon jol nez ki full hd-ban a nagy tv-n
hetvegenkent "tournament" is van

SGS6, HP 14 Chromebook, Nvidia Shield TV...

(#11) wierra válasza gproject (#10) üzenetére

wierra
(fanatikus tag)

7,9"-os Mipad-on szoktam gyűrni, teljesen korrekt az élményfaktor, de biztos más dimezió nagyTV-n. Az egyetlen szívás tabin, hogy nem tudom aktiválni a fegyverboostert, mert valahogy nem érzékeli a két ujjas "feltöltést".
Btw kellenének barátok a játékba, mert így nem tudok tournamentelni. :(

"Fun starts @ 5500 rpm. Greyout comes @ 7600 rpm." - B16A2 VTEC - - - - - - - "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

(#12) mad1

mad1
(PH! kedvence)

Ha mar felfele repul oldalra miert nem?Valtozatosabb lenne.

😹👻👽💇👾👶🌛Újra pc-notebook alkatrészek a legolcsóbban - írj privit ha van olyanom,adom az árat!😹👻👽💇👾👶🌛

(#13) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Én is mobilon, N-Gage-en ismertem meg. Azóta is fent van minden Symbianos telefonomon, mikor épp van olyanom. :D
Steamre is be fogom szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#14) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Telefonon konkrétan kopott kijelzősre játszottam, Nagyon jó játék. Mondjuk én nagygépen ennyire arcade játékokkal nem játszom, de örvendetes, hogy elkészítik és van rá igény.

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#15) Picco

Picco
(PH! addikt)

PCN is elerheto, van meg vagy ket palya hatra Nekem amit ki nene maxolni :)

Love doesn't show up on X-Ray...but it's there!

(#16) jorgoszka

jorgoszka
(tag)

PC-n toltam ki, nagyon tetszett, visszahozta a jó öreg "raptoros" időket. :DDD

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#17) daninet

daninet
(PH! addikt)

Mobilon csúnya pay to win lett a játék az utolsó pályákat nem lehet megcsinálni, csak ha kifizetsz mindenféle upgradet.

Én symbian rendszeren játszottam vele először azóta az egyik kedvencem. Ott volt vagy 15 pálya, 3 féle repülő és semmi p2w

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#18) gproject válasza daninet (#17) üzenetére

gproject
(tag)

en fizettem a teljes verzioert 3.99£-ot es annyi
probalok emlekezni, de mar nem tudom, hogy csak par palyat adott ingyen, vagy nem volt az ingyen verzioban minden funkcio, de tuti nem a gameloft fele, ingyen jatek de megkopaszt, ha a jatek vegere akarsz erni szintuacio volt
mar jo ideje ki van maxolva a repulom, de nem vettem hozza semmit(csillag, vagy fegyver, vagy tudom is en)
kartyakbol hianyzik meg jo par, mert sokszor meghaltam, amikor talaltam es ugye akkor elveszik

SGS6, HP 14 Chromebook, Nvidia Shield TV...

(#19) Medocsabi

Medocsabi
(senior tag)

jópofa játénak tűnik,és xboxon akkor ketten egyszerre lehet játszani?

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#20) bajtokarpi

bajtokarpi
(senior tag)

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok. Másodjára fordul elő, hogy a Sky force anniversary játékom nem menti el az állás mentésemet. Vagyis pl. megcsináltam az első pályát normal, hard, illetve insane fokozaton is (minden fokozat 4 különböző feladatból áll), de a játék újboli bekapcsolása után az insane-ből a 4 feladatból (amit már megcsináltam), csak egy volt teljesítettnek jelőlve. Ez kissé felb@szott. Ez miért van? Nem kéne minden egyes teljesített küldetést alapból mentenie?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#21) b.

b.
(PH! addikt)

3360 nokia legjobb játéka volt szerintem. Órákat toltam vele. :C

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#22) Kasya válasza bajtokarpi (#20) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

rossz topik

[ Szerkesztve ]

(#23) bajtokarpi válasza Kasya (#22) üzenetére

bajtokarpi
(senior tag)

Miért is? Lehetnek tapasztalatok a játékkal kapcsolatban. Hiszen ez áll a topic fejlécén : "Sky Force Anniversary teszt". Akkor hol tegyem fel a kérdésemet?

(#24) Kasya válasza bajtokarpi (#23) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

En valaszoltam, irtam rossz helyre...nem te :D
Bocsanat :B

[ Szerkesztve ]

(#25) bajtokarpi válasza Kasya (#24) üzenetére

bajtokarpi
(senior tag)

:), no problem.

(#26) patex1983 válasza Picco (#15) üzenetére

patex1983
(senior tag)

Mi az a PCN?

X

(#27) D1Rect válasza patex1983 (#26) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

PéCéN. gondolom

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#28) patex1983 válasza D1Rect (#27) üzenetére

patex1983
(senior tag)

B@szki....

X

(#29) Krill77

Krill77
(senior tag)

Emulátor : iridion 2!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.