2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Samus

Samus
(addikt)

Elég nagy baj, hogy a Shattered Memories sem jelent meg PC-re, most még ez sem?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) vhw

vhw
(addikt)

Micsoda metropolis lett ebből a kis tóparti üdülővárosból...

Csak megjelenik pc-re is...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3) plus44

plus44
(veterán)

A film nem akar felzárkózni?:D Le van kissé maradva részek szempontjából. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) BloodyEddie válasza Samus (#1) üzenetére

BloodyEddie
(őstag)

Ne sajnáld a SM-t.

(#5) wednesday válasza Samus (#1) üzenetére

wednesday
(őstag)

Ez a rész szerintem jönni fog PC-re. Persze még most nem írják ugyanúgy, mit a Homecomingnál (meg ahogy több tucat játéknál pl: Dead Space 2 stb)
Shattered Memories nem jött azon nem csodálkozom. Xbox-ra meg PS3-ra se jelent meg.

(#6) sti10p

sti10p
(senior tag)

Az SH 3-volt a legjobb rész szerintem, a történet és a megfvalósítás első osztályú, olyan grafikával ami ma is megálja helyét (külön respect az átvezető animok-nak). A 4 elég gyengus volt, az 5 egy picit jobb, de amióta kivették az eredeti Japán fejlesztők kezéből, eléggé ellaposodott. Kicsit félek a Cseh-ektől, nincs sok tapasztalatuk, ez pedig nem egy olyan frenchise amit csak úgy el lehet tollni... Reméljük a legjobbakat, bár a képektől nem vagyok berogyva.

XY

(#7) Tituka

Tituka
(senior tag)

várjuk :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#8) Silenzio válasza Samus (#1) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Szerezd be, állíts be egy tetszőleges emulátort (PS2 vagy Wii), és máris nagyobb felbontásban, szebb grafikával játszhatod a PC-den. A Downpourra meg annyit mondanék: talán lényegtelen is, mikor lehet majd emulálni PC-n a PS3-at vagy az X-et. Az Alan Wake miatt nem vennék konzolt, de ez itt annyira fíling, hogy gondolkodóba estem. :O

(#9) Inv1sus

Inv1sus
(addikt)

Én úgy emlékszem, hogy úgy volt hogy jön pc-re. Most jön vagy nem? Vagy csak elsőként a konzolosok kapják meg?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#10) sti10p válasza plus44 (#3) üzenetére

sti10p
(senior tag)

Amúgy milyen "film"-ről bezsélsz, ha szabad kérdeznem?!
Nem kevered a Resident Evil-el?!

XY

(#11) Silenzio válasza sti10p (#10) üzenetére

Silenzio
(addikt)

Nem tudtad, hogy létezik Silent Hill mozifilm? :D Öcsém, hol voltál az elmúlt 5 évben?

Sőt. Nemes egyszerűséggel az EGYETLEN értékelhető film, amit valaha játékból csináltak - Tomb Raiderestül, Doomostúl, Mortal Kombatostul. Idén jön a folytatás.

[ Szerkesztve ]

(#12) plus44 válasza sti10p (#10) üzenetére

plus44
(veterán)

ohh man! :D Silent Hill, küld be a keresőbe, szedd le, nézd meg (nem warez, csak hogy tanuljon a fiú!:D okító célzattal) és ámulj! Felettem a kollégának igaza van +1 ment!:D

Silenzio: "Idén jön a folytatás." A silent hill film változatának a folytatása?? :Y

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) Taranti válasza plus44 (#3) üzenetére

Taranti
(aktív tag)

Egyetértek! :K
Nekem a 2. rész jött be leginkább, ha azt korrektül át tudnák ültetni vászonra...
Mindazonáltal, mindig is az volt a véleményem, hogy nem egy konkrét játékot kell filmre vinni, hanem egy, abban a világban játszódó teljesen külön történetet. Az az igazi...

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#14) sti10p válasza Silenzio (#11) üzenetére

sti10p
(senior tag)

Uh, oh, de emléxem, bocsi. Láttam is amúgy, csak hírtelen nem ugrott be, amúgy a film hangulata leginkább a 3-ik részhez állt közrl, szt hiszem a story is abból merített.

XY

(#15) Gebriel

Gebriel
(veterán)

Nagyon hangulatosak a képek. :K

(#16) Inv1sus

Inv1sus
(addikt)

Szerintem a film egyik részhez se köthető. Maximum, ha a történetet nézzük, akkor inkább az első részhez.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#17) zsoltti

zsoltti
(senior tag)

A beltéri képek, igen jó hatást keltenek!

Eladó XPS Dell 15 i7 4K érintős 1ev garanciaval. 259eft

(#18) Silenzio válasza sti10p (#14) üzenetére

Silenzio
(addikt)

1-2-3 vegyesen. Azokból merített. Legtöbbet szerintem a 2-ből -képileg, és az 1-ből -sztorira. Igen, idén jön a folytatás.

Amúgy az 1 se jött ki PC-re, csak PS-re. Az más kérdés, hogy valaki portolta, gondolom gyúrt hozzá egy saját emut. De nem hivatalos a kiadás.

[ Szerkesztve ]

(#19) vhw válasza Silenzio (#18) üzenetére

vhw
(addikt)

Már a kommentekben is írják, hogy ez fake, egy 2002-es filmből vágták ki jeleneteket a címe: They (trailer)

De amúgy tényleg megtévesztő, meg is kéne nézni :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.