2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Időközben lefrissítették az oldalt, már hivatalos hogy holnap bejelentés érkezik.

Live-Die-Respawn

(#2) ribizly válasza oriic (#1) üzenetére

ribizly
(veterán)

Ez egy igen jó hír! :C
Kevés olyan sorozat van ma a piacon, ami még nem vált monotonná, de ez mindenképpen köztük van. Ráadásul mivel multiplatform cím (tehát én sem maradok ki belőle), így méginkább érdekel.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) polo493

polo493
(aktív tag)

Remélem vissza vesznek a videókból játék közben ,elég idegesítő már majdnem több a videó mint amennyit játszani lehet vele órában.

(#4) TBT válasza oriic (#1) üzenetére

TBT
(őstag)

Lássuk mennyit változott Lara popsija a 3 évvel ezelőtti kiadáshoz (Rise of the Tomb Raider - 2015) képest. :D

Úgy látszik ez a filmes bemutató nagyobb esemény a Square Enix szemszögéből, mint az E3. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#5) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Én annyit remélem, hogy ezt a vonalat folytatják tovább, és nemcsak egy 3 részes felüdülés lesz az újragondolás. :))

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#6) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Remélem visszatér az eredeti TR műfajához és kapunk dzsungeles környezetet, mert ez a sivár havas táj az előző részben borzasztó volt.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#7) Xarina válasza cyberkind (#5) üzenetére

Xarina
(aktív tag)

Nagyon el kellene szurniuk, hogy anyagilag ne legyen sikeres. Amig meg jon a penz belole, addig nem fogjak veszni hagyni.

(#8) kwzatz

kwzatz
(őstag)

Már az előző rész is gyönyörű és ugyan koránt sem ez a legfontosabb szempont, de kíváncsi vagyok, mennyit fejlődött a grafika.

(#9) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Remélem csak engem emlékeztet ez a kép egy török felholdra és nem az Uncharted vonalat fogja koppintani, azaz remélem hogy most nem sivatagban fog játszodni...

(#10) Gery9112 válasza Darth_Revan (#9) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Pedig amúgy ha eléggé beleképzeljük az unchartedet követték eddig a helyszínekben. Uncharted 1 - Tomb Raider = sziget/sziget, Uncharted 2 - RoTT hó és a fagy dominál mindkettőben.....Lehet most se szakítanak a tendenciával. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(őstag)

Na így lesz igazi nemzeti ünnep,az igazi Tomb raider rajongóknak :C köztük nekem is.Mind a két részét imádom,ha kb ugyan olyan jó lesz a cselekmény része, és még egy picit jobb grafikával,akkor best... :K

Gigabyte b360 hd3 lap+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :) és leeeeeeeeddd a házban :)

(#12) torma1981 válasza Jhonny06 (#6) üzenetére

torma1981
(addikt)

Nekem pont ez tetszett. Jó volt. Volt benne minden.

(#13) thomasa

thomasa
(senior tag)

Vajon mennyire veszik figyelembe a player requesteket? Lesznek nagyobb dudák? :))

(#14) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#15) TBT

TBT
(őstag)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16) Fred23

Fred23
(veterán)

Várom nagyon. Perpill talán most az egyetlen játék, amit be mernék rendelni minden tapasztalat, teszt, próba nélkül is!

(#17) Pécsi gyerek válasza oriic (#14) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Gigabyte b360 hd3 lap+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :) és leeeeeeeeddd a házban :)

(#18) Fiddlestick

Fiddlestick
(aktív tag)

Sracok ez a kep nem a kör-ből a "kút belsejéből kifele nézet" ? :U :U

(#19) Yodafon

Yodafon
(aktív tag)

Meg mondjuk az ellenfelekből is...

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#20) oriic válasza Fiddlestick (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Sima napfogyatkozas szerintem.

Live-Die-Respawn

(#21) Fiddlestick válasza oriic (#20) üzenetére

Fiddlestick
(aktív tag)

(#22) GhostPetya válasza Fiddlestick (#18) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Innen tiszta hogy a játék főellensége Samara lesz, a helyszín pedig a kút. :DDD

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#23) Fiddlestick válasza GhostPetya (#22) üzenetére

Fiddlestick
(aktív tag)

:C :C :C

(#24) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Láttátok ezt: Tomb Raider: Game vs. Movie Comparison - Parachute Escape

Nézzetek bele a kommentekbe, komolyan, az embereknek semmi sem jó! Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs rajta sapka, akkor pedig az a baj :W

Végre kapunk egy olyan játékadoptációt, ami úgy néz ki tényleg a játékra épít új történettel, új karakterrel, erre néhány baromarcú beírja, hogy áá ez unalmas, miért nem csináltak valami játékól eltérő filmet, aztán a másik írja hogy nem jó a karakter, meg hogy "unoriginal" a film, aztán hogy így értelmetlen ez a film... :W

UI: Tudom hogy a cikk nem a filmről szól, csak gondoltam ez mégis passzol ide.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#25) Lacee83

Lacee83
(tag)

Nekem a 4. rész hangulata tetszett, amelyik Egyiptomban játszódott. Leginkább annak örülnék ha változatos helyszíneken lehetne bóklászni.

(#26) energy4ever

energy4ever
(őstag)

Remelem, hogy tenyleg jon majd PS4-re is, es nem lesz iden is az MS hulyesege, hogy 1evig legyen csak xbox-ra, es windows-ra.

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#27) cyberkind válasza energy4ever (#26) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem mintha annyira rosszul jártak volna a PS4 tulajok, megkaptak minden kiegészítőt amik addig jöttek, meg hát annyira nem is lett jó mint a 13-as. :))

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#28) energy4ever válasza cyberkind (#27) üzenetére

energy4ever
(őstag)

Na ja, eddig a 13-as a legjobb nalam is. En inkabb most jatszanek vele, minthogy varok 1evet, es megkapom a kiegeszitoket is. De kinek, mi. :)

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#29) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Nagyon szuper, várós game!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Már hivatalos:

Shadow of the Tomb Raider teaser trailer

Teljes leleplezés: április 27.
Megjelenés: szeptember 14.
Célplatformok: PC, XO, PS4

Live-Die-Respawn

(#31) Pécsi gyerek válasza oriic (#30) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Hát ez nagyon jónak tűnik :K

(#32) Tanisz válasza Hopkins95 (#24) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

:)

Nincs mit ezen csodalkozni.
Itt is megy az elégedetlenkedés :)

Nem jó mert nincs elég nagy csöcse Laranak, sok átvezető videó, kevés kincskeresés, sok harc. Unalmas pályák....stb. Ez nem jó, az nem jó...stb.
Csak tudnam minek veszik meg?
A trailerekből, tesztekből teljesen lejön, hogy más mint a régi a Tomb Raider.

A filmről ne is beszéljünk.

Azt nem tudom, hogy akik szidjak azoknak a Marvel filmek mennyire tetszenek. Ok, hogy azok képregény, ez meg videójáték, de pl ott alig találni valamit ami hasonlítana a képregényekhez.
Ami meg igen (pl Pókember reboot 1-2) meg hatalmas bukta lett. Míg a régi 3 rész meg kasszasiker (ami szerény véleményem szerint egy kalap guano).

Vissza a TR-hez:
A régiekkel is játszottam, az újakkal is. Nekem mindegyik tetszett.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#33) tibaimp válasza Tanisz (#32) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Nálam meg pont fordítva van, a régi TR-t nem csíptem, bevallom nekem túl nehéz volt, nem volt hozzá türelmem, viszont az új, nagyon bejött.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) Tanisz válasza tibaimp (#33) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

A régiek teljesen mások.
A maguk nemében nagyon jók voltak, de teljesen felesleges összehasonlítani az újakkal.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#35) cyberkind válasza Tanisz (#34) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Én a felújított kiadásokat várom mert csak az irányítás rettentett el attól, hogy kitoljam mind, szeretem a kihívást de ez már ésszerűtlen. :D

(#36) torma1981 válasza Tanisz (#34) üzenetére

torma1981
(addikt)

Szerintem ezzel az új TR-rel nagyon betalaltak. Pörgős, akciódús de azért gondolkozni is kell. Szinte egy film. Szép a grafika, jó történet, jó szinkron. Mi kell még.

(#37) tibaimp válasza Tanisz (#34) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Egyetértek! :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.