2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Mooka-Miki

Mooka-Miki
(aktív tag)

Marha jó! :C
"Megdöglesz kalóz!" :DD

(#2) Dany007

Dany007
(veterán)

Nee hát ez nagyon komoly :D
És ez tényleg működik? Valaki már próbálta? Kíváncsi vagyok mikor lesz erre is crack :D Bár én támogatnám, hogy ne legyen.

(#4) Manbal

Manbal
(senior tag)

Mindenre lesz / van crack, csak idő kérdése. Szoftveresen semmit nem lehet levédeni :) a kérdés csak az hogy a nagyobb tudással rendelkező teamek közül foglalkozik e majd valamelyik ezzel a gagyi játékkal... ;]

(#7) Sonja válasza Dany007 (#2) üzenetére

Sonja
(veterán)

Már van! ;)

Senki sem valódi, csak páran kevesebbet hazudnak. - Linux User

(#9) KillHates

KillHates
(nagyúr)

Sziasztok! A Steam-en kívül valahol megvásárolható a SS3: BFE? DVD-s verzióra gondolok.

[ Szerkesztve ]

AlienWare! Mi más?

(#10) Sonja válasza KillHates (#9) üzenetére

Sonja
(veterán)

Idehaza nincs dobozos verzió, csak digitálisan lehet megvenni. Meg kell rendelni angliából, ha neked a dobozos változat kell! ;)

(#12) djculture válasza KillHates (#9) üzenetére

djculture
(félisten)

február 18 án jelenik meg dobozosba itthon

(#13) atidzsiforc

atidzsiforc
(őstag)

:C :C

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14) Silenzio

Silenzio
(addikt)

Azé' az fasza, ha valaki még arra büszke, hogy warezolta a játékát. Nem akarok ujjal mutogatni. :))
A XIII-ban volt utoljára kreatív másolásvédelem. A játék 2/3-ánál közölte a játék, "ha kell a kártya ami nyitja az ajtót, vedd meg az eredetit, pubi!" Apropó: emlékeztek még a Settlers 3-ra? Asszem abban volt, hogy az olvasztár vas helyett disznókat gyártott, ha warezoltál. Így szépen elszállt a játék, mert nem volt nyersanyagod.

Tirexi:jó a második DRM is! Asszem maradok az első rész HD verziójánál. :P Amúgy is herótom van a sok fps-től. Esetleg némi Dead Island még belefér.

[ Szerkesztve ]

A privát üzenetet preferálom, végső esetben hívj telefonon.

(#15) mephi666

mephi666
(veterán)

"k*csög vagy te, nem kalóz" :DDD

...legalább most poénos a drm, ami nem baj a sok szívás után

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) KillHates válasza Sonja (#10) üzenetére

KillHates
(nagyúr)

Köszönöm szépen :R (miért kell februárig várni? Nagy lúzerek, így nem ez kerül a fa alá...)

AlienWare! Mi más?

(#17) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Na végre egy ötletes és korrekt DRM! Azt hiszem a Croteam nagyon korrektül járt el. A "máshogy működik a játék, mint kéne" - féle DRM a leginkább hasznos megoldás.

Amúgy meg én nem mondanám annyira gagyi játéknak, szerintem nagyon hangulatos, a zene pedig kifejezetten király a videóban!

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#18) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

na majd figyelem a topicot, kinek lesz ez a problémája ;]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#19) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Na ez a fajta védelem nagyon is korrekt. :K Így kéne az összes fejlesztőnek eljárnia. Ezáltal a tört változatok lényegében csak demók lennének, így a demó hiány szinte meg is oldódna. Ki lehetne próbálni és ha tetszik, akkor lehet menni vásárolni. :)
Persze naív én sem vagyok, egy idő után biztos jön a "nemhivatalos patch" ;]

Anno a Settlers 3-ban is volt ilyen védelem, amikor asszem valamelyik gyár disznókat gyártott nyersanyag helyett....

Jah és remélem nem csak ezt az egy számot dolgozták fel az első részből, hanem az összest, mert ez nagyon jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) Mr.Csizmás válasza Dr. Romano (#19) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

GTA4-ben meg bizonyos misszióknál zárva volt a garázs, ergo nem tudtad befejezni :))

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#21) Sonja válasza Dr. Romano (#19) üzenetére

Sonja
(veterán)

Az a Settlers 2-ben volt, mikor a fegyverkovács disznókat termelt! :D

[ Szerkesztve ]

(#22) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Ahol a fák nem nőnek és ahol az öntöde disznót önt... :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#23) qad válasza Manbal (#4) üzenetére

qad
(senior tag)

A 3. részt még nem próbáltam de gagyinak tuti nem mondanám. Egyébként már láttam fent pár helyen a torrenten, szóval valaki csak foglalkozott vele.

(#24) afterburner_ válasza Sonja (#21) üzenetére

afterburner_
(őstag)

ezt tapasztaltam is anno :D

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#25) Osiris

Osiris
(őstag)

Aki ezzel a sz@rral a sarkában végig tudja vinni a játékot az igazán megérdemel egy eredeti verziót ajándékba. :DD

(#26) atidzsiforc válasza Osiris (#25) üzenetére

atidzsiforc
(őstag)

/set godmode "1"

Így is? ;]

(#27) HaaS

HaaS
(addikt)

Vagy ilyen rikító sárga ruhás muksó járna a nyomodban, ott lenne, akármerre mész:D! Valahol olvastam, hogy volt ilyen próbálkozás rl is:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) mephi666 válasza HaaS (#27) üzenetére

mephi666
(veterán)

vagy pedobear :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) Mr.Csizmás válasza HaaS (#27) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

angolszász területen az adósoknál szokták alkalmazni, egy táblát visz, vagy a hátára van írva, hogy ki, kinek, mennyivel, miért tartozik :D

(#30) HaaS válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére

HaaS
(addikt)

Azaz, azaz:K!

Mekkora lenne már:D!

(#31) spuros

spuros
(őstag)

A Croteam eddig is király volt, de ezzel az ötlettel főleg.. :C

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 Pro user... Instagram: @spuros

(#32) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

sokkal jobb megoldás, mint a bugok. azoknál sose tudni, hogy a crack vagy a játék a rossz (DX:HR topikban is lehetett tudni, hogy akinek furai hibáai vannak, az nem eredeti:D). ellenben a rózsaszín halhatatlan skorpió mindjárt jobb ötlet:D

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#33) fondorlatos

fondorlatos
(aktív tag)

Végre egy megoldás, amin mosolyogtam. Nem is az állandó internetes kapcsolatot követelő védelem meg egyéb eszement próbálkozások.

(#34) CocooN-z

CocooN-z
(őstag)

Szerintem marha ötletes és jópofa :D

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#35) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

ettöl függetlenül én ki fogom probálni warezba, és ha teccik akkor veszem a gyüjteménybe, gta-ákkal is varezzl kezdtem, és lassan megvan az összes eredetibe...

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36) szcsaba1994

szcsaba1994
(tag)

Na, már ezt is megoldották.

(#37) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Sims-ben voltak kiirthatatlan csótányok :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#38) JSaN

JSaN
(őstag)

Fasza egy DRM, otletes es jobban felhuzza a warezolo agyát. :D

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#39) HaaS válasza JSaN (#38) üzenetére

HaaS
(addikt)

Kétélű fegyver (höhöhöhöhö)! Lehet, hogy hiányozni fog azoknak, akik megismerték, mert végre valami kihívás... a nem warezolók meg egyszerűen csak látni akarják a saját szemüklkel is:D!

(#40) mczuzlak válasza Manbal (#4) üzenetére

mczuzlak
(tag)

Gagyi ??? Isten ez a játék !!! Most is az első részt nyomom :DD

(#41) intr1cacy

intr1cacy
(aktív tag)

Nagyon jó ötlet. :D

Bár megkerülni pofonegyszerű egy gyakorlott kalóznak. :)

(#42) noisia

noisia
(aktív tag)

Chuck Norris már a Rózsaszín-skorpiót is megölte ... egér nélkül !!! :D :K

________@đĐ°ß#÷

(#43) rt06 válasza intr1cacy (#41) üzenetére

rt06
(veterán)

ha en a gyakorlott kaloz lennek, ezt a vedelmet tuti nem iktatnam ki

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) citkar

citkar
(addikt)

szerintem meg versengeni fognak, hogy kik élik túl tovább a rózsaszín skorpiót
majd mod is jön hozzá, hogy lásd az időt, eközben mit alkottál (azaz puszítottál) és egyből megy toplistára :D

ja igen, még a facebookodon is megoszthatod majd :D

[ Szerkesztve ]

(#45) rt06 válasza citkar (#44) üzenetére

rt06
(veterán)

megkerdezhetem, hogy mit jelent az alairasod? van egy sejtesem, de annyira hulyeseg, hogy nem merek rakerdezni, az-e

atidzsiforc:
nekem egy videoklipp ugrott be rola

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46) atidzsiforc válasza rt06 (#45) üzenetére

atidzsiforc
(őstag)

Én is csokinak hívom a ramot.

(#47) HaaS válasza citkar (#44) üzenetére

HaaS
(addikt)

Simán el tudom képzelni, simán:D!

Skorpióaktív végigjátszást a jutyúbra:C!

(#48) Gude

Gude
(senior tag)

Remek ötlet.Vesszenek a kalózok ;] :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#49) Rickazoid

Rickazoid
(addikt)

Na ezt nevezem én kreativitásnak. És illik is a játékhoz.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.