Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz eeXaa #6 üzenetére

    Melyik Fromsoftware játék híres az "epic story"-ról? Segítek: egyik sem. Mindegyiknek elég jól kidolgozott lore-ja van, de ezt úgy kivitelezik, hogy csak az érti meg, aki végig olvas minden tárgyleírást, kis elejtett félmondatot értelmez, stb. Ezzel pl. én sem foglalkoztam, mert egyszerűen nem érdekel különösebben. Majd a jól kielemzett videókat, ahol minden apró részletet összeraknak, majd megnézem neten, elég érdekesek szoktak lenni.
    Az "örömteli önszívatás" nálad egyenlő a kihívással? Ok :) .
    Az teljesen egyértelmű, hogy ez egy rétegjáték, ahogy az összes Fromsoftware játék az, mármint a nehézséget illetően. Ehhez türelem kell, hogy kiismerd a harcrendszert, stb. Persze vannak olyanok is, akik a "csakazértis" végigviszem, "velem egy játék nem cseszik ki" felfogással játszik, na ők lehet, hogy szívatják egy kicsit magukat, mert ahelyett, hogy ésszel játszanának, inkább erőből próbálják megoldani.

    Blitz23: "itt max 20-30 óra a dolog"
    Ez nem feltétlenül van így, aki mindent felfedez, annak jóval több idő az első végigjátszás. Nekem 47 óra volt, úgy, hogy egyik bosson sem fetrengtem órákat. Az igaz, hogy az NG+-ok már jóval rövidebb idő alatt megvannak, de az más játékokra is igaz szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák