Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz <Lacy85> #34 üzenetére

    Hát ezaz, ez a bajom, hogy a Samsung is így gondolja. Meg kb az almán kívül mindegyik. 2,5 év, juj de öreg, le van ejtve. A prémiumsághoz szerintem nem csak a prémium ár és funkciók, hanem a prémium support és az olcsóbb készülékekkel szembeni hosszabb terméktámogatás is hozzá tartozna. Nem igazán tartom fair-nek, hogy egy 140 eurós, snapdragon 439-es dzsunka előrébb való, mint egy 1000 eurós készülék. Persze tudom a turpisságot, csak fortyogok itt egy sort, ezeknek sehol nem éri meg hosszan támogatni, főleg a legdrágábbakat, hiszen ezen a szegmensen kaszálják a legnagyobbat. Ha 2 év helyett 5 év múlva szaladok flagshipet venni, az nekik nagyon nem jó. Viszont 5 év múltán is Samsungot vennék. Így nem valószínű. Ennél még az is elegánsabb amikor egy-egy gyártó nyíltak tojik a user fejére, piacra dobáskor van rajta valami, azzal ki is múlik az eszköz, vagy maximum egy főverzió, kalap-kabát. Legalább nincs zsákbamacska, tudja az ember mire számíthat.

    De nem baj, cserébe én majd más gyártónál költöm el a következő 300-400 ezer Forintom és bár rühellem az Apple féle piaci filozófiát és az egész ökoszisztémát, a kötöttségeit, mégis egyre jobban csábít a tény, hogy 2 év után nem szarnak a fejemre. Az S21-ek launch eventje pedig cseppet sem erősített meg abban, hogy a Samsung jó irányba haladna, sőt.... Visszafelé, mindenben. Árban cserébe előzték az Apple-t.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák