Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz mati12 #25 üzenetére

    Nekem is volt okosórám, figyeltem én is az adatokat. De csak annyit értem el vele, hogy égnek állt tőle a hajam is. Abban nem volt gps, és a karlenditéseket lépésnek vette. Nekem meg a munkám erről szól, egész nap kormányt tekergetek.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • MaCS_70

    félisten

    válasz mati12 #25 üzenetére

    Érdekes, amit írsz. Saját tapasztalatok?

    Nekem ugyan csak S2-m van, de a lépésszámláló kifejezetten nagyon pontos (1000 lépésnél 10 alatt tévedett), a pulzusmérő is elfogadható, és bő egy év alatt egyszer sem fordult elő, hogy akaratlanul elfordult volna a lünetta, mivel egyáltalán nem túl könnyű a tekerése. Meglepne, ha ezek az S3-ban hátrányukra változtak volna.

    A szkeptikusokhoz:
    Mindig is tetszett az a hozzáállás, hogy ha valami nekem nem tetszik / nincs rá szükségem, akkor az eleve felesleges hülyeség, ami persze implicite azt is tartalmazza, hogy a használói is hülyék.
    Ehhez képest csak mellékvágány, hogy itt is van, aki szerint ez nem igazi okosóra, mert túl kicsi a kijelzője, mások szerint meg túl nagy az egész.
    (Ebben a témában régi nagy kedvencem egy motorosoldalon megjelent motorteszthez fűzött kommentek között volt az a gyöngyszem, amiben a mindenképpen látványosan megnyilvánulni kívánó olvasó tömören és intenzív szóhasználattal fejtette ki, hogy eleve a motorkerékpár mekkora baromság, instabil, veszélyes, csak ketten férnek el rajta, esőben megázik rajta az ember, hidegben fázik, szóval tök felesleges maga a motor is, ennél fogva meg maga a teszt...)

    Ez a cikk egy TÍPUS tesztjét tartalmazta, szerintem nagyon alaposan, informatívan és élvezetes stílusban. Nem arról szólt, hogy mire jók az okosórák, van-e létjogosultságuk, hanem egy márka egy típusát mutatta be.
    Ehhez képest annak a taglalása, hogy úgy általában mennyire felesleges az egész műfaj, színtiszta trollkodás -- persze androidos telefonok tesztjei mögött is rendszeresen megjelennek Android-fikázások, iPhone esetén vice versa, és mindkét esetben előjönnek a "hülye, akinek egy 5110-esnél okosabb telefon kell" beböfögések is, GPS-teszteknél persze az "érdekes, azelőtt 30 évig nem tévedtem el papír térképpel sem", játékoknál pedig a "túl sok időtök van baromságokra, inkább dolgozzatok!" okosságok.

    Szóval, nem lehetne valahogy úgy, hogy ha valakit eleve az egész téma nem érdekel, akkor ennek a véleményének a téma létjogosultságáról szóló vitákban ad hangot, nem pedig a típusspecifikus fórumokon mérgezi a levegőt, kellemetlenkedve azoknak, akik tényleg az adott típust szeretnék megvitatni?

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz mati12 #25 üzenetére

    Hm. Ez a mandzsetta dolog tök életszerűen hangzik. Valóban hasznos lehetne ilyen esetben a lünetta blokkolása, meg talán általában sem lenne rossz feature. Nekem ezzel egyébként nem volt gond, a kabát tűréshatáron belül csavargatta el, egyébként meg a szűk garbóimat ugye nem húztam rá a (nekem) böszeme órára, így nem tűnt fel ez a probléma. De abszolút el tudom képzelni, hogy egy hagyományos férfi ing esetében ez igenis gond lehet.
    Valahol megemlítem a cikkben, hogy erre érdemes figyelni, köszi :)

    A pulzusmérő nekem jó volt, de az is igaz, hogy csuklóra fordítva csináltam mindig, valahogy úgy volt értelemszerű, éjszaka pedig úgy volt kényelmesebb. Persze, nyilván működnie illene normál állásban is.
    A lépésszámláló meg azért nem tűnt fel, mert lassan annyira keveset megyek, hogy én magam is le tudom számolni, azzal meg megegyezett :Y Bár egy komolyabb frizurakészítést, hajszárítással, simán felszámolt. Ahogy egyébként a Gear Fit 2 is testmozgásnak érezte. Egy kisebb szóváltás közepén pedig megdicsért, hogy végre dinamikus mozgást végzek ;] Mondjuk, a vita rögtön nevetésbe fulladt, lehet, érdemes lenne a beépített konfliktuskezelő featuret is megemlíteni :C

    [ Szerkesztve ]

    Non omnis moriar.

Új hozzászólás Aktív témák