Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz hegedus001 #47 üzenetére

    Eddig nekem is ez a páros volt .
    Egy jó mobil és tablet (egyelőre) számomra is használhatóbb páros ha másért nem akkor azért mert már a Tab S6 is 10 col ami azért ábrázolásnál, rajzolásnál nagyon is több mint két képernyőnyi mobil.

    Ezzel együtt azt gondolom, hogy a szétnyitható mobiloknak nagy jövője lesz.
    Nyilván még ki kell forrnia magát a technológiának , de az irány biztató.
    (Szerintem)

    Marcel

  • Wesiz

    tag

    válasz hegedus001 #47 üzenetére

    a tanulást csak egy példának írtam, ne abba kapaszkodj bele, egyébként a kérdésed is az volt hogy milyen produktív tevékenységet lehet rajta végezni, én erre írtam példákat. az hogy drága (valóban az) és kevesen tudják megfizetni már más kérdés.
    nem csak poros munkaterület van ám :) elfogadom és megértem hogy neked nem kéne és nem tudnád kihasználni, nálam a határ telefonra a 200ezer forint (bár lehet lassan ezt kénytelen leszek feltornászni kicsit...) úgyhogy még csak nem is látom azt a távoli jövőt ahol én egy ilyen készüléket veszek de az biztos hogy tudnám mire használni mind melóban mind saját célra.

    az ilyen érvvel viszont nem tudok mit kezdeni hogy helyette telefon+tablet jobb lenne. pont az a koncepció lényege, hogy itt - nagyjából - egyben kapod meg a kettőt. ugyanez a helyzet amikor valaki azt mondja hogy egy 50ezres telefonnal és 300ezres fényképezőgéppel 350ezret költött és van telefonja és egy fényképezőgépe ami jobb képeket csinál mint a félmilliós s22 ultra/ip13 pm. igen ez igaz, de a telefon előnye épp az hogy nem kell külön készüléket magaddal cipelned hanem a telefon ami amúgy is nálad van még egy tök jó fényképezőgép is.
    sok dologban tényleg jobb lenne egy tablet+telefon de próbáld meg a tabletet zsebre vágni.

Új hozzászólás Aktív témák