Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesiz

    tag

    válasz hegedus001 #42 üzenetére

    nem kell extrém dolgokra gondolni hogy videókat renderelsz meg programozol hanem szimplán olyan hétköznapi dolgok amikre egy átlag mobilt a mérete miatt eszedbe se jut elővenni legyen az akármekkora ultra-max modell, lehet ez egy egyszerű cikk megírása is. könyvet továbbra se fog ezen senki írni de egy negyed-fél oldalas cikket/bejegyzést/emailt már eszembe nem jutna telefonon megírni ezzel szemben tableten már simán.
    egyetemen én többször tanultam útközben telefonról és a szöveges részt nyilván tudtam is olvasni de amikor grafikonok jöttek (ami gyakori volt mert műszaki karra jártam) már nem tudtam használni a telefont mert bele kellett zoomoljak hogy lássak is valamit akkor meg nem láttam át egyben és csak a szememet fárasztottam ki vele, egy foldon már ez is használható lenne. most tanulást írtam de melóban ugyanúgy előfordulhatnak grafikonok vagy olyan ábrák amiket átlag telefon méreten értelmezni se tudsz ezen meg akár szerkeszteni is. műszaki rajzokra gyakran rá kell néznem melóban, céges telót eszembe se jut elővenni inkább hurcolom a laptopot magammal, egy fold nagyon jól jönne - de nem számítok rá hogy válság közepén foldot vennének céges telónak :D

Új hozzászólás Aktív témák