Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz GeoJoe #44 üzenetére

    Amiatt ne aggódj. Samsung se hülye.
    Mindig a leggazdaságosabb hálózatot fogja futtatni.
    Ha telefon ott van BT közelben, akkor csak azt. Ez engem mondjuk appok telepítésekor szokott zavarni, mert BT-t lekapcsolva órán, wifin sokkal gyorsabban tölte le, mint egyébként.

    Ergo, akkor fog LTE-zni, amikor nincs mellette a telefon. Én a 4-esnél váltottam rá, és megérte.
    Edzés terembe volt amikor kellett reagálni kis történésekre pl egy gyors hívás képében, vagy csak válaszolva messengerben. MMS hangos üzenet is hasznos erre (Samsung saját Messages appja tudja ezt), ha GBoard nagyon "nem tudni magyartat"...

    Szóval azt a 3x merülést vedd úgy, hogy ha nincs BT-n közelségben a telefon.

    +1. Egy dolog szokott mostanában elfordulni. Van amikor közvetlenül akarok az óráról telefonálni. Ezt hívás kezdésekor feldobja, hogy min keresztül hívjon (telefon, vagy óra). Mondom telefon, erre meg szól, hogy engedélyezzem a hangot BT-n. Mondtam anyád. Telefonon ki kellett kapcsolnom a BT-t, hogy magára találjon, és úgy már hívott. Ez pl ha rohangálnod kell házban és nem akarod a telefont cipelni...
    +2: Hívószám kijelzéshez órán keresztül, legyél órán mobilhálózaton és akkor a tárcsázó alján a beállításokban szabályozható a hívószám kijelzés.

Új hozzászólás Aktív témák