Új hozzászólás Aktív témák

  • testify

    csendes tag

    Én Gear S2 óta minden szériát használtam, legutóbb Watch 3-at (esim) eladtam a az Active 2 (esim) javára. Nekem teljesítményben legyőzte azt, (WA2-1.5 GB RAM, Watch 3-1 GB RAM, és ez sajnos nagyonis érződött) így WA2 maradt. 3 napja megkaptam a Watch 4-et (esim). Nos. Engem kiábrándít. Nagyon. Mivel mindig is kihasználtam a telefontól való függetlenséget (4G, wifi használat) az órával a legfájóbb, hogy ugyan néhány értesítést megkapok a távoli kapcsolat segítségével, de pl. azokra már válaszolni nem tudok, ugyanis nem tudja használni a közvetlen internet hozzáférést. 4G-n legalábbis biztosan nem. Email alkalmazás nincs, a naptár nem írható, nem szerkeszthető. Ezek mind-mind nagyon fontos opciók, amelyek a Tizenben évek óta alapvetők. Érthetetlen módon kivették az automatikus edzés felismerésből a biciklit. Miért?? Ezek, a GPay hiánya (nem, az esim-es órában nem választható régió váltáshoz Németország, csak keleti államok vannak) nagyon elbizonytalanít. Olyannyira, hogy most azon gondolkodom, hogy pár napon belül visszaviszem az órát, és marad a WA2, az eddigi legjobb Watch. Mekkora mázli, hogy azt tartottam meg! Pedig maga az óra tetszik, rendszer sebessége szuper, de valóban kiforratlannak érzem.

Új hozzászólás Aktív témák