Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    őstag

    Mondjuk én meg vettem. Elővételben, billentyűzettel, készülék beszámítással.
    Igaz munkára kénytelen vagyok a céges laptopot használni, de munkaidőn kívül csak a tabit használom. Főként tartalom fogyasztásra, fényképeim szerkesztésére és tanulásra.
    Nekem eléggé bejön.
    Talán egy dologgal egészíteném ki a dex módot:
    Nem kötelező a saját billentyűzetes tokkal használni. Rádug az ember egy TypeC dokkolót és ott a külső egér, billentyűzet, füles.Tölti is. Nekem a laptop miatt is kellett egy dokkoló (külső monitornak, 3D egérnek stb...) úgyhogy ha dex módban használom a tabit és dokkolóra teszem, így minden működik, ami laptoppal is és meg van a 2 monitor is.

    Tény, hogy egy kézzel ölben tartani nem olyan komfortos, minden más esetben szerintem minél nagyobb, annál jobb. Direkt a nagy méret miatt döntöttem az Ultra mellett.

    A laptop vs. tabi gondolathoz:
    A melóhelyen nemrég kaptam egy új HP Elitebook laptopot, csúcs harverrel. Megnéztem, ~500e körül lenne ez a laptop.
    Hát a képernyő egy nagy rakás *****. Mondhatni kényszer megoldás. Csak pont szemből nézve jó, de akkor sem életszerű.
    A tabi AMOLED panel panelja viszont hibátlan.
    A windows+laptop arc alapú feloldása az valami kritikán aluli. Tabin, monitoron épp csak hozzá érek, már fel van oldva. A laptopon meg forgatom a fejem, döntögetem a monitort ide-oda... Akár percekig is eltart. Nem is értem, hogy 2022-ben egy ilyen laptop ennyire béna legyen... :U
    Egyszó mint száz: Az én felhasználási szokásomhoz jobb egy ~450e -s tabi, mint egy ~450e-s (windowsos)laptop.

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák