Új hozzászólás Aktív témák

  • ClaydovE

    tag

    válasz FET-MEN #214 üzenetére

    Csak kisebb problémák, előtte volt pár wayteq-em ahhoz képest nagyon jó kis gép ez (persze a wayteq is a maga kategóriájában kiváló kis gép (2 évig nyúztam több modelt is), de ez a belső memóriakezelés (hogy sdnek látja) nagyon hülyén lett megoldva a Samsungnál. Abban bíztam, hogy ezt valami szoftveres moddolással meg lehet majd oldani, de eddig nem találtam rá megoldást sehol (persze ez nem azt jelenti hogy nincs is) :( Ha játékokat nem teszel fel elég is a belső memória, de én néha napján játszok is rajta és van pár olyan játékom amit szeretnék feltelepítve tartani a tabon és a több gigányi adat fájlok gyorsan megtöltik a belső memóriát, erre volt fél-megoldás a gl to sd (amire véletlen találtam rá), de sajnos vannak olyan játékok amiket nem pakol át az sd kártyára (9mm, nova 3, stb. amelyeknek nem kicsi az adatállományuk, így gyakorlatilag gyorsan vége a belső memóriának és már nem tudsz telepíteni szinte semmit). Persze nem kifejezetten játékra vettem, van benne egy 32gb-os sd kártyám amin ott a rengeteg hely, de nem telepíthetek oda mert a szoftver képtelen rá, a wayteqnél ezt meg simán meg lehetett oldani, persze valamit valamiért.

    Üdvözlettel: ClaydovE

Új hozzászólás Aktív témák