Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Tiger. #7339 üzenetére

    "ez nem lehet hardveres hiba?"

    Most addig nem nyugszol, amíg be nem bizonyítod, hogy szarul csinálták meg a telefonod? Nyugodj inkább bele, annyi mindent állítgatsz át, hogy széttrancsírozod vele a telefonod szoftveresen. Lásd időjárás. Kétévente belefutok egy-egy olyan ügyfélbe, aki váltig állítja, hogy "de ő nem állított át semmit a Windows-án, mégis fagy".... Aztán lefuttatom a teszteket, minden oké, újratelepítem, közben elmondom neki azt az öt szabályt, ami ahhoz kell, hogy stabilan működjön, és a végén csak kiderül, hogy "Ja csak a Super Easy Advanced Registry Cleaner Pro Free for chipmagazin.de Demo progival szoktam rendet tenni hetente, az nem lehet, mert az elmúlt két hónapban egyszer sem volt vele gond ám!".... Vagy kiesik valami más szörnyszülött a szekrényből.... :W :W

    Egyszer próbáld ki a kedvemért, hogy használd két hétig a gyári reset után a telefonod mókolás nélkül, csak a névjegyeket szinkronizáld vele Google-val, és frissítsd amit felajánl, és láss csodát: tökéletesen működni fog. A Facebook is. Hacsak nem trancsíroztad azt is szét. De minden ciki nélkül, komolyan akkora tehetségnek tartalak, hogy szerintem egy vasgolyóban is találnál hibát, vagy elrontanád....

    Nekem az üzenetküldő appom is a "hibás" verzió, a múltkor kíváncsiságból ellenőriztem, mégse küldött még senkinek egy tonna képet a telefonom....

    A lényeg: Első körben töröld az app minden adatát (az Alkalmazások menüben), és nézd meg mi történik utána. A törlés után újra be kell jelentkezned, ez menni fog? Ha minduntalan elfelejted, írd ki a jelszavad a monitor szélére egy cetlire. :D :D

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák