Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz pisti19831 #22019 üzenetére

    https://m.hwsw.hu/cikk.php?id=58651 - ezt a cikket érdemes elolvasnod. Leegyszerűsítve, az Exynos vezérlése nem a legoptimálisabb és ez bizonyos műveleteknél igencsak a Snapdragon 845 felé billenti a mércét. Pl. Geekbench-ben Exynos jobb, Antutu-ban a Snapdragon. Pie-on nem tudom, hogy javítottak-e ezen mert még nem futtattam tesztet egyik programmal sem ezen az Android verzión, de most kíváncsi lettem és megnézem.
    Én amúgy Real Racing 3-at tolok az S9-emen és rengetegszer zárom be/nyitom meg, hogy ne mentse el, ha a versenyt nem nyertem meg és ne számolja fel feleslegesen az autó sérülést. Nem melegszik számottevően így sem, bőven az egészséges tartományban mozog (még tokban is). A fém keret melegebb picit, de oda vezeti el a hőt, így nem csoda, ha ott érzed jobban. Én összességében elégedett vagyok az S9-el, kellően gyors, a játékok szépek rajta és nem szaggatnak, nincs az a feladat, amivel meg tudnám fagyasztani. Az említett szoftveres vezérlésen kívül még az üzemideje sem egy Mate 20 Pro/P20 Pro szint, de 3000mAh-ről van szó, nem 4000-ről. Ennyit tud, cserébe van gyorstöltés.

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák