Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Darth11 #21991 üzenetére

    Én is alapból erre gondolnék, de ha valaki csak egyszerű júzerként használja a telefont, és a frissítések is le vannak tiltva, esetleg Vodás, vagy Telekomos, ahol még nincs kint a pite (asszem), és csak ennyi maradt meg a hírekből, hogy a Google letiltotta a hangfelvételt, az lehet, hogy nem érti, mi miért panaszkodunk, hiszen neki működik. És még csak nem is hazudik. :)

    Más:
    Két dolog, de lehet, hogy összefügg.
    Tegnap töltöttem a telefont. Nem értettem, miért nem világít a led. Furcsa, hogy pl teljes képernyős alkalmazás futása közben nem világít a led, ha töltöm a telefont. :F Gondoltam, biztos szándékos, hogy ne világítson a szemedbe, ha mondjuk mozizol. Tegnap pl játék ment rajta. Na most ebben az állapotban elment aludni a telefon, mert nem piszkáltam egy ideje. Aztán amikor később ránéztem, láttam, hogy világít a led. Na, mondom biztos kilőtte a játékot, és visszakapcsolt a led. Aztán amikor fel akartam oldani a telefont, akkor csak PIN kódot fogadott el, biometrikus azonosítást nem. Azt hittem, újraindult, de amikor feloldottam, a játék ott fogadott az előtérben, szóval tuti, nem indult újra. Lehet valami olyan, háttérben befrissült alkalmazás, vagy bármi, ami okozhat ilyet? Mármint az utóbbit, a feloldást. Nem gyakran fordult elő, mióta megvan (másfél hónap), kb ha 2-3 alkalommal, de sohasem értettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák