Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs0102

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #11987 üzenetére

    Számomra sem megfelelő, csak éppen nem tudok mire váltani. Fontos a videó és fotós képesség ezért marad az s9. Hajlított kijelző baromság, semmire sem jó. Ujjlenyomat olvasó.. Honor 8ról jöttem, 2016 év elején vettem. 2 évvel azután képtelenek egy olyan minőségű szenzort belerakni egy abszolút csúcskategóriába..szúrják hasba magukat. Írisz szkenner? :O vicc kategória. Azt se tesztelte le senki, hogy jobb kézzel lejebb veszem a hangerőt pont szemből a bekapcs gombra támaszkodik a teló? hálistennek nem reagál a két gomb együttes megnyomására semmit. Sok esetben mikor elindítok egy hívást (igen ez egy telefon is) érzésre másodpercekig nem történik semmi.. :((( mire kezdem azt hinni, hogy mégse indítja a hívást akkor bejön a tárcsázási képernyő. Annyi biztos, hogy nem bírja ki nálam 1,5 évet mint a H8. Mindent bezárok (sima s9) van 800 mega szabadon? WHAT?? H8-nál 2,1 volt az átlag ha minden bezáródott. Lehet ez már nem táccswiz hanem bárminek lehet nevezni továbbra is problémás szerintem.
    Vannak nagyon jó tulajdonságai, szépen szól a hangszóró, AOD nagyon jópofa dolog, bixby gomb bár mókolva de tanítható másra is, kameraszoftver android vonalon egyik legjobb, videóban pedig nem kérdés. Ez utolsó két dolog miatt marad még egy darabig.

Új hozzászólás Aktív témák