Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    Szevasztok Srácok! Kössz a tesztért, jóllehet azt gondoltam nincs annyi különbség a sima és az edge verzió között, hogy külön teszteljétek ezt is, de a végén szép kis cikk lett belőle. Nekem nagyon tetszik a teló, jólehet én a Sony-t preferálom (mint látjátok is). A MicroSD hiánya annyira nem zavar, mivel bruttó 32 es a minimum tárhely kapacitás alapból, az Fm rádió és az üzemidő viszont fájó pontok és kár, hogy a gyári fülest nem tudtátok kipróbálni! Másrészről úgy tűnik a teló simán hozza üzemidő terén az Ip6 plussz szintjét, ugyanakkor jobb a kijelző, a kamera, a rendszer sebesség (gondolom jól optimalizált) van ujjlenyomat olvasó, infra (még ha nem is tanítható) egy rakat hasznos szoftver és végre prémium anyag használat. Szerintem nem véletlenül lőtte be a Samu az árat oda ahová, ha az Apple-t megveszik annyiért, ezt is meg fogják venni ennyiért. Biztosan sikeres lesz az aksi idő ellenére is. Remélem a Z4 is legalább ilyen jó lesz:), mert azért a szívem mégiscsak egy kicsit a Sony felé húz:)

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák