Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Azért láttunk már kisebb telefont nagyobb teleppel. Szóval de fért volna bele nagyobb is. Ilyen éhes CPU tól azt várni hogy kevesebbet harapjon ki az akkuból ami amúgy kisebb, hát komolyan nem értem.
    Ez a 1,5 nap átlagos használattal nem tudom szám szerint mit jelent. Az lényegtelen hogy videózni mennyi ideig lehet vele. Én azt vettem észre hogy a modern CPU -k a csúcskategóriában elég sok elektronnal öblítenek le egy egy torony válást.
    Ezek szerint egy rendes napot a sima S22 nem bír végig töltés nélkül. Ez nem hangzik jól.

    Mivel a S22+ is kisebb akkut kapott ezért valahogy azt érezem hogy ezzel is az Ultra felé akarják terelni a népet. Ettől nem lesz az ultra a népszerűbb. Akinek kicsi kell egyik nagy tesóját se fogja megvenni, mindegy hogy azok mit tudnak.

    Valamit kezdhetnének ezzel, mert az nem állapot hogy épen hogy túlél egy napot a telefon.
    Míg egy középkategóriás meg simán röhögve megcsinálja. :U

    #15 Hallosz
    Zenfone 8 -at használok, hétköznapokban nem melegszik. Viszont merül. Kölcsön S21Fe ugyan ez volt. Nem melegszik, de merül mint a nyeletlen balta...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák