Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Akkor itt az utódok tesztjénél is megkérdem: Van bármiféle infó az S10e utódjáról?
    Hasonló méretű iPhone nem opció...

    Rohadt nagyok ezek a telefonok... zsebbe nem lehet csak úgy bevágni őket... továbbá a farmer fog megkopni a telefon sarkánál... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz xedamen #585 üzenetére

    "Az a baj, hogy elértük azt a pontot, hogy az aksi nem tudja kiszolgálni a technológiát."

    :K

    Tegnap mentem el egy S10e-ért és gyalázatosan merül a telefon... a telefon használat közben bitang, de ilyen akkuidővel botrány.

    Mindenféle felesleges sz@rt letöröltem-tiltottam (beleértve a Bixby-t is) és csak Wi-Fi-s kapcsolatot állítottam be adott alkalmazásoknál amiket egészen biztos, hogy soha nem fogok használni, de a mobilnet állandóan be van kapcsolva....

    Mindezt nagyon hasonló szinte 1:1-ben azonos használat mellett... 2db SIM kártya, állandó mobilnet, autózáskor BT kapcsolat amely során Firefox-ból megy az asztali nézetes zenelejátszás... Messenger egy kis FB-kal kiegészítve...

    Meizu Pro 7 vs Samsung S10e
    Android 7 vs Android 10
    3000mAh vs 3100mAh

    1 : 0

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz Fred23 #610 üzenetére

    Na ne ez így rossz vicc... :Y

    Ez így egy vezetékes telefon nem mobil... :U

    Ma szépen visszateszem mindenével együtt a dobozába és szombaton viszem is vissza... :K

    A Meizu Pro 7 meg addig marad nálam továbbra is ameddig nem találok egy értelmes maximum 150mm-es hosszúságú telefont...

    Kollégám Honor 20-szal a zsebében kiröhögött... mondta, hogy utoljára neki Samsung S8-ca volt... ott unta meg ezt az akku merüléses történetet... és hogy soha többé Szamsung...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz Fred23 #613 üzenetére

    Az 1 napos használhatóság az nálam nem üti meg a mobiltelefon kategóriát.
    Az inkább a ne vedd meg történet.

    A szénné használat sem jellemző rám, mert amúgy ha valahol vagyok akkor vagy leteszem a telefonomat és ott áll vagy a zsebemben-belső zsebemben dekkol.

    Telefonálás 2 SIM kártyával, SMS, e-mail, Messenger némi Facebook-kal kiegészítve, BT-s zenelejátszás az autóban Firefox böngészővel yt-ről asztali nézetben, hogy le tudjam zárni a telefon kijelzőjét és így is energiát spóroljak. Meg szoktam fotózni.

    Ezekre használom a mobilt.

    Nem villogok vele vagy élek nemi életet a kütyüvel. Ez egy eszköz amit amúgy szerintem szolid keretek között használok.

    Ezt a használati szintet kellene megugrania az aktuális vagy leendő telefonnak.

    Instagram, WhatsApp, TikTok meg a többi ilyen és ehhez hasonló programok sincsenek fent a telefonomon.

    Pedig számomra napi használhatóság szempontjából jobb jelen állás szerint a Meizu.

    Anno mikor 1 hétig jártam utána a milyen mobilt kéne venni a Huawei P8 Lite (nevetséges áron tudtam elhozni a szolgáltatótól) helyett ami nagyon látványosan nem bírta a 2 SIM kártyát.... akkor találkoztam először a Meizu márkanévvel. Ekkora méretben ilyen tudással nem nagyon volt más Androidos telefon 55 ezer Ft-ért.

    Megvettem, elkezdtem használni és kész. Részemről a telefon téma letudva, mert megtaláltam azt amire szükségem van.

    Ez az S10e egy percig és sehol sem gondolkodik el vagy reccen meg ahol viszont a Meizu nagy-nagy ritkán igen.

    Erre a sima felhasználói élményre vágyom, de nem minden áron... és nem ilyen akku idő mellett...

    Nekem a telefon nem évente eldobandó eszköz.

    A számítógépem is azért olyan mint amilyen, hogy engem és így az igényeimet szolgálja ki.
    Nem pedig azért van, hogy elmondhassam mi mennyibe kerül benne és milyen elemekből épül fel a benne lévő vízhűtés.

    (#614) icecave :

    Mennyi idő volt mire beállt az akku?

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz icecave #700 üzenetére

    Van ami gyárilag a telefonon van. A többi pedig letölthető.... :DDD
    A felhasználó egy listából válogathat, hogy melyik a számára a legszimpatikusabb... :D

    Szerintem is némely betűtípus borzasztó :U :B

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz HarleyCustom #1498 üzenetére

    Azon mit lehet nevetni, hogy egy valag pénzt kifizetsz azért a készülékért ami amúgy nem olyan gyors és minden más szempontból jó mint az eredeti...?

    Már csak a hőmérséklet és az üzemidő miatt is sokkal jobb választás lenne a SD procival szerelt verzió...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz HarleyCustom #1506 üzenetére

    Van olyan is, hogy vásárlói magatartás.

    Ha egy adott céggel, termékével, elveivel vagy bármivel ami vele kapcsolatos nem értesz egyet akkor nem támogatod semmilyen formában így pénzt sem adsz a termékéért.

    Mivel te megvetted az elsők között az új "selejtesebb" verzióját ennek a telefonnak így kb azt jelzed a gyártó felé, hogy "Jól van srácok faszák vagyok csak így tovább minden okés."

    Még csak azt sem vártad meg, hogy a gyártó csökkentse az árát a telefonnak adott mértékben ami mondjuk reálisnak mondható azért a készülékért.

    A régi telefonod valószínűleg ugyan úgy kiszolgálta volna az igényeidet... még akár 1 évig is mire ennek a mostani 20-as szériának lentebb ment volna az ára.

    Ez a gond és ezért szálltak el adott elektronikai eszközök árai... és ezért csinálnak meg ilyet mint a Snapdragon vs Exynos téma... kétszeri meggondolás nélkül azonnal impulzus vásárolnak az emberek... vagy mert a legújabb kell nekik de azonnal... ez pedig nem jó.

    Folyamatosan rugóznak igen, mert van alapja.

    De ezzel a stílussal amivel előadod magad inkább nem azonosulnék.

    További jó Szamsung telefonvásárolgatásokat... egy csalódott pár hetes S10e tulaj.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák