Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Köszönjük a tesztet, ez igazán gyors volt! :R

    Az S10 és az S10+ nekem egy iszonyatosan komoly faceliftnek tűnik. A legtöbb pontban természetesen jobb, mint az elődmodellek, de vannak olyan dolgok, amik szerintem nem feltétlen jelentenek előrelépést.

    A kijelzőbe integrált olvasó sokaknak fog fejfájást okozni, ugyanis ha nem működik megfelelően üvegfóliával, akkor sokan inkább a többi feloldási módszer közül fognak választani, vagy szimplán olyan készüléket, amin még rendes olvasó van. Ráadásul az S9-nél az is rendkívül praktikus, hogy a hátlapi olvasó simogatásával kényelmesen le lehet húzni az értesítési sávot, a tízesnél ez az opció így megszűnt.

    A másik negatívum, hogy nem, a kameralyuk egyáltalán nem fért bele az értesítési sávba, ha melléteszünk egy S9-et, akkor látszik, hogy az értesítési sáv mérete nőtt azért, hogy a kamera ne lógjon be a képbe, ezzel nagyjából azt sikerült elérni, hogy a hasznos felület pontosan ugyanakkora legyen, mint az elődmodellen. Sok hűhó semmiért tipikus esete.

    Minden másért jár a pacsi a Samsungnak, látszik, hogy nagyon odatették ezt a családot ismételten!

    Engem az S10-széria most nem érint, az S9+ megmarad 2 évig, akkor pedig ha maradok a márkánál, akkor az akkor kifutó S11 fog érdekelni, valamikor decemberben.

    Egyébként hatalmas plusz pont a kompakt S10e megjelenése!

    atike

    A DeX valóban egy remek dolog, de szerintem ennél sokkal több dolgot nem lehet vele kapcsolatban fejleszteni, inkább az App készítőknek kéne, hogy minél több alkalmazás működjön teljes képernyős nézetben. Neked mi hiányzik még belőle?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák