2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) vottokar

vottokar
(aktív tag)

Szóval a Samsungnak sikerült egy sz*r üzemidejű mibandot gyártania drágán. Pedig jó lenne konkurencia a Band4-nek. Essen csak lefelé az ára...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#2) novinyul válasza vottokar (#1) üzenetére

novinyul
(őstag)

Hova essen le az az ár :F MI Band 4 sem lesz itthon 15000ft-l több, az meg köröket ver erre a csodára.

Xiaomi MI 9Lite - Xiaomi A3

(#3) .noxwill

.noxwill
(veterán)

A kissé leharcolt MiBand3-at erre cseréltem hirtelenjében, de azt kell mondanom valahol hiba volt. Egyetlen előnye a FitE-nek a MiBand3-hoz képest, az a hozzá tartózó applikáció, mert a Samsung Health egy merőben kiforrottabb és részletesebb alkalmazás, ami amúgy valahol a lényegét adja az egésznek, de minden másban alulmarad ez a kütyü.

Kezdve azzal hogy én botor levettem a fóliát a FitE-ről és gyakorlatilag 2 hét használat után már napfény alatt olvashatatlan a kijelző, annyira leharcolt lett, amire fel voltam készülve, de nem ilyen gyorsan. A másik hogy maga a band irritálóan suta, még a MiBand3-an is több funkció volt mint ebben, pedig az se egy nagy varázsló. A szíjat nagyon nehezen szokta meg a csuklóm, az üzemidőn meg csak pislogtam mit hal a szatyorban. Az hogy kevesebb mint 2 nap alatt kifullad a kütyü, ilyen kijelzővel illene azért pár napot virítani, de gondolom közre játszik ebben az is, hogy a pulzusmérő folyamatosan aktív, ami gondolom nagyban rontja az egésznek a statisztikáját. Ráadásul bosszantóan könnyen elveszti a kapcsolatot a telefonnal, úszáshoz pl. nem is tudtam érdemben használni. Ja és arról nem is beszélve hogy sokszor mekkora ordas baromságokat ad meg hogy mennyi kalóriát égettem el aznap, illetve az is fura, hogy a MiBand-3al átlagosan olyan 10-11ezer lépést tettem meg egy átlagos munkanapot, ezzel meg volt hogy több mint 25ezret mutatott a cucc, amin csak ráncoltam a homlokom.

Egy szó mint száz, valahol megbántam hogy ezt vettem meg, de legalább megismerkedtem hogyan működik egy Samsung banddel a Helath app a Galaxy S10-emen, legalább tudom megéri e egy komolyabb kütyüre beáldozni házon belül.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4) scyllarus

scyllarus
(addikt)

A Huawei/Honor 2 alkalmazással indult, abból is gyorsan egyet csináltak, ami mindent tud. De 4????!!!! Ez nem felhasználóbarát egyáltalán, jó döntés volt a HB4.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#5) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Ezt komolyan gondolta a Samsung? Mondjuk igazából mindegy,mert ez viccnek is rossz :(

(#6) kbyte1024

kbyte1024
(addikt)

Drága és nagyon buta. Az aksi meg kB vicckategoria.

Samsung S10e

(#7) satz18

satz18
(őstag)

Asszem én maradok a Xiaomi band 4-nél. 15k ért ajándék.

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#8) kalanchoe

kalanchoe
(tag)

Gondolkodtam, hogy váltok Mi Band 3-ról, mert Samsung készülékkel talán jobban kommunikál, de ez így felejtős. A Mi Band-el 20-30 napokat kihúzok töltő nélkül, elég gáz lenne, ha 2-3 naponta ezt is etetni kéne.
Mi Band 4 jobban megéri, inkább azt fogom választani ehelyett, ha leváltom a mostanit.

(#9) M@cika

M@cika
(őstag)

Énnél még a felébe kerülő MiBand2 is jobb, simán 1 hónapot bír az aksija, pulzust meg alvást mér és bármilyen tevékenységre megtanítható a MiFit segítségével. Ha leesik a Band4 ára 10k alá, majd akkor azt veszem. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#10) moleculez

moleculez
(addikt)

No offense, de akik az akksiidőre panaszkodnak, órában fürdenek/zuhanyoznak? Mert mióta okos órám van (3 éve) sosem volt lemerülve, mikor tisztálkodni megyek felrakom tölteni, mire végzek általában kész, de minimum használható, mivel nem nulláról töltöm.
Tényleg érdekel, ki hogy oldja meg. ;)

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#11) novinyul válasza moleculez (#10) üzenetére

novinyul
(őstag)

Itt arról van szó hogy, egy ilyen eszköznek legalább annyit kellene bírnia mint, a Band 2-nek vagy háromnak. Amúgy sokkal jobban szeretem én is 3 hetente tölteni, mint pár naponta nem elfelejteni feltölteni. Nekem a Xiaomi Pace van az meg kibírja a hetet, de a Band 3 húsz napja jobban bejön.

Xiaomi MI 9Lite - Xiaomi A3

(#12) szebe válasza moleculez (#10) üzenetére

szebe
(őstag)

Ha a konkurencia röhögve tud 20+ napot, akkor szerintem jogosan róható fel negatívumként.

Egyébként igen, vannak akik ebben fürdenek/zuhanyoznak. Ne kérdezd miért jó, még nem jöttem rá.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#13) moleculez válasza szebe (#12) üzenetére

moleculez
(addikt)

Persze, értem én, és jogos, ha olcsóbb kütyü jobban bírja, valami nem kerek.
Csak úgy általában, a viselhető eszközöknél nem szoktam ezt érteni. Dehát kinek mi...

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#14) vendingo válasza szebe (#12) üzenetére

vendingo
(addikt)

Én csak töltéskor veszem le a band 3-at. Se strandon, se itthon, se fürdéshez, soha....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15) nylontacsko

nylontacsko
(aktív tag)

De legalább, jó bénán is néz ki :)

Régebben volt hobbim, de most éppen nincs, mert csalódtam a nyúltenyésztésben.

(#16) ates

ates
(tag)

Szerintem közelebb lesz az MB4 ára a 10-hez mint a 15ezerhez. Nagy áresés nem várható amúgy sem az MB5 megjelenéséig, legalábbis az MB3-ból kiindulva.

(#17) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Csináltak egy szar mibandet drágán.
gg no re

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#18) Noukoum

Noukoum
(őstag)

Egy mi band 4 mellett ennek a terméknek nem sok esélye van. Csak jöhetne már több boltba is a global verzió mert most még plafonon az ára. De aki meg olcsóbban akar most azonnal annak ott a mi band 3..

Igazából én is egyetlen előnyének a Samsung health alkalmazást látom. Meg nyilván hogy itthon elérhető, és elvileg biztosan nem 2 hónap az esetleges szervíz

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) vottokar válasza novinyul (#2) üzenetére

vottokar
(aktív tag)

Mondjuk arra a 20$ körüli árra, amennyiért a Band2-esemet vettem másfél éve. Jó, realista vagyok, legyen 30$ a jobb kijelző és a garantált IP védelem miatt a Band4 ára. Addig bírja ki a kettesem kijelzője.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#20) PowerBuldog válasza moleculez (#10) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Igen. A Mi Band 3-al fürdök/zuhanyzok. Én csak akkor szoktam levenni ha tölteni kell.

[ Szerkesztve ]

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#21) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(addikt)

Haha, kicsit gyászkeret az akksi....Mi Band 3 után fain válkasztás lesz a Mi Band 4.....

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive / Seat Altea 2.0 TDi DSG / Volkswagen Golf 1.2 TSi Dupla Iker Biturbó Wankel, idegebeteg és 6 gang /

(#22) PowerBuldog válasza PowerBuldog (#20) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Mellesleg pont most futott be a futár a Mi Band 4-el. 10400ft volt aliról.

[ Szerkesztve ]

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#23) lohn

lohn
(tag)

A "nagytesóról" is lesz teszt?

carcam.blog.hu

(#24) .Szaki. válasza .noxwill (#3) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

"Egy szó mint száz, valahol megbántam hogy ezt vettem meg, de legalább megismerkedtem hogyan működik egy Samsung banddel a Helath app a Galaxy S10-emen, legalább tudom megéri e egy komolyabb kütyüre beáldozni házon belül."

Én most egy S9+/Gear Sport párost használok és nekem nagyon bevált, szóval szerintem érdemes beruházni egy komolyabb eszközre. :K

(#25) eliterob

eliterob
(tag)

Üdv! Van aki megvette és nem jön be neki? Asszonynak vennék egyet tesztelesre hogy jönnek be neki ezek az órák. Samu telefonja van és nem nagyon beszél angolul ezért nem is nézelődök más márkák között. Aztán ha tetszik neki majd kap egy komolyabbat az alapokat mint pulzus mérés és üzenetjelzes ez is tudja ahogy olvasom. Privátba lehet zaklatni :))

(#26) LoGeN90

LoGeN90
(aktív tag)

Sziasztok.

Csaladba vettem 1et, szep, csinos, jo, de az elegetett kaloriak random szamokat mutatnak. Reggel 7kor 500 kcal stb. A megtett lepes az jo, az nullazodik.

Szerintetek mitol lehet?

(#27) gyuri2008

gyuri2008
(addikt)

A Galaxy fit miért nincs teszt?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.