Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 22Dávid22

    aktív tag

    válasz csibabu #4401 üzenetére

    Szerintem jelenleg a legnagyobb hibája jelenleg az, hogy ha töltőre teszem a telefont, akkor beragad max frekvenciára a processzor és hiába húzom le a töltőről, újraindításig úgy marad. :(
    A buglista alapján ez csak néha jön elő, de nekem mindig. :(

    Egyébként elképesztő, mennyit fejlődött, mióta legutóbb használtam (kicsivel több, mint 1 hónappal ezelőtt). A multitasking nem tökéletes, de már használható. Aminek örültem, hogy végre a CPU és a GPU alapból az eredeti frekvencián megy, és nem kell mindenféle speciális program ahhoz, hogy hibátlanul át lehessen állítani. (Nekem eddig a FauxClock-kal ment csak, ha nem ezt használtam, akkor a GPU-t nem, a processzornak pedig csak az első magját tudtam átállítani.)

    Egyébként nem volt minden hibamentes, Titanium Backuppal áthoztam néhány alkalmazást CM11-ről, ezek valamiért akadtak, így bementem a recovery-be, ahol csináltam egy wipe dalvik cache-t (Igaz, a CM12 már ART-ot használ, de az appok dalvikról jöttek.). Ezután a rendszer laggolt mint állat, és azt mondta, hogy elfogyott a szabad hely, pedig a belső tárhelyen volt 2,5, a külső SD-n 1,5 GB szabadon. Így fogtam magam, gyorsan csináltam egy új mentést Titanium Backuppal, és újrahúztam a rendszert. Nem tudom mitől, de megszűnt a laggolás az appok részéről (természetesen a rendszer részéről is), de legalább ezért megérte még aznap mégegyszer felrakni. :D
    Tanulság: CM12 alatt wipe dalvik cache-t soha! (Kivéve factory reset, újratelepítés, illetve új ROM telepítése.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák